Samsung Galaxy S8+ 64GB

TOP 8
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 765,14 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Samsung Galaxy S8+ Stvorený pre všetky momentyZachyťte život presne tak, ako sa odohráva. 12Mpx zadný fotoaparát spolu s 8Mpx predným fotoaparátom sú tak presné a rýchle, že vám neunikne ani ten najprchavejší ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Samsung Galaxy S8+ 64GB

Popis

Samsung Galaxy S8+

 

Stvorený pre všetky momenty

Zachyťte život presne tak, ako sa odohráva. 12Mpx zadný fotoaparát spolu s 8Mpx predným fotoaparátom sú tak presné a rýchle, že vám neunikne ani ten najprchavejší okamih. Vo dne i v noci.

 Spoľahlivé zabezpečenie

Snímač očnej dúhovky telefónov Galaxy S8 a S8+ zaisťuje ich ochranu pred neželaným záujmom. Očné dúhovky nie je možné žiadnym spôsobom replikovať, pretože žiadne dve očné dúhovky nie sú rovnaké - ani tie vaše. Snímač očnej dúhovky zabezpečuje, že prístup k vášmu telefónu a jeho obsahu budú mať len vaše oči. Ak budete telefón potrebovať odomknúť skutočne rýchlo, skvelou alternatívou je funkcia rozpoznávania tváre.

 

 

Rýchlejší aj v daždi

Svoj telefón používate neustále. A to je dôvod, prečo sú Galaxy S8 a S8+ vybavené prvým 10nm procesorom na svete. Vyniká rýchlosťou, skvelým výkonom a efektívnejším využitím batérie. Okrem toho získate aj možnosť úložný priestor smartfónov rozšíriť či voľnosť pracovať vďaka certifikácii IP68 v daždi či prašnom prostredí.

 

 

Asistent Bixby

Bixby mení spôsob, akým ste doteraz používali svoj telefón. Je to osobný asistent, ktorý rozumie reči, textu či poklepaniu. Už vás viac nebude obmedzovať len jeden režim alebo jediný spôsobom komunikácie. Bixby prekonáva aj bežný spôsob vyhľadávania. Nemusíte sa pýtať - stačí ak spustíte aplikáciu fotoaparátu a na danú vec namierite objektív. Je to tak jednoduché!

 

 

Telefón, ktorý prekonáva hranice

Galaxy S8 a S8+ sú viac než telefóny. Sú vytvorené tak, aby zmenili spôsob, akým sa pozeráte na život a ako sa ho snažíte zachytiť. Či už v 360° videu alebo vo virtuálne realite. Smartfóny sme navrhli tak, aby sme zmenili spôsob, akým pracujete, keď ste na cestách. S Galaxy S8 a S8+ prekonáte svoje doterajšie predstavy o svete.

 

 

Vaše spomienky v novom telefóne

Od vašich fotografií a videí, až po kontakty či hudbu - všetky spomienky si zo svojho starého telefónu prenesiete do nového úplne jednoducho. A potom sa môžete s Galaxy S8 a S8+ naplno sústrediť na vytváranie tých nových.

 Technológie pre každého

Smartfóny Galaxy S8 a S8+ sú vytvorené tak, aby boli vhodné pre každého. Premyslená škála technických riešení vám umožní získať maximum zo všetkých pokročilých funkcií, ktoré telefóny ponúkajú.

 

 

Výkon a štýl

Získajte dostatočné množstvo energie pre všetko, čo potrebujete a prejavte svoj štýl so starostlivo vybranou paletou príslušenstva.

 

Technické specifikace Displej : 6.2" (obdélník)/ 6.1" (zaoblené rohy)* Quad HD+ sAMOLED
Procesor: Quad 2.5Ghz + Quad 1.7GHz, 10nm
Paměť RAM 4GB, 64GB, MicroSDXC až 256GB,
Fotoaparát: Dual pixel 12Mpx F/1.7 + 8Mpx F/1.7 AF, OIS
Feature: Bezdrátové nabíjení, Fingerprint, IP68, Iris scanner, Rychlé nabíjení
AKG sluchátka v balení, podpora DeX,
GPS, WiFi, Bluetooth, NFC, 3G,LTE cat. 16, USB-C, OTG,
Nano SIM

Baterie: 3500mAh

OS: Android 7.0


Vývoj ceny

Týždeň: 13.65 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Samsung alebo najprezeranejšie produkty Samsung.

Reklama