Samsung Galaxy S7 32GB

TOP 5
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 535,46 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Nový prispôsobený CPU, výkonný GPU a 4GB RAM predstavujú výkonnú kombináciu. Od spúšťania aplikácií po hranie hier a streamovanie videí, všetko prebieha rýchlejšie a plynulejšie. Váš telefón bude aj naďalej fungovať ako nový. Galaxy S7 aj S7 edge majú väčšie batérie, takže môžete sledovať svoje obľúbené ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Samsung Galaxy S7 32GB

Popis

Nový prispôsobený CPU, výkonný GPU a 4GB RAM predstavujú výkonnú kombináciu. Od spúšťania aplikácií po hranie hier a streamovanie videí, všetko prebieha rýchlejšie a plynulejšie. Váš telefón bude aj naďalej fungovať ako nový. Galaxy S7 aj S7 edge majú väčšie batérie, takže môžete sledovať svoje obľúbené televízne programy a počúvať hudbu dlhé hodiny. Prispôsobený CPU a vysoko pokročilý GPU zaručujú, že batérie sa využívajú naplno.

Dokonca aj hry náročné na grafický výkon bežia vždy plynule a s výrazne menším oneskorením a vybíjaním batérie. Aj keď vy sa pri hre zapotíte, telefón sa nebude veľmi zahrievať, takže môžete zachovať pokoj a sústrediť sa na víťazstvo. A keďže Galaxy S7 a S7 edge sú prvé smartfóny podporujúce rozhranie Vulkan API, budete pri hraní hier vyvinutých s rozhraním API dramaticky pociťovať efekty.

Pomocou patentovaného procesu nazývaného 3D tvarovanie za tepla sme pretavili 3D sklo do zaoblených tvarov s takou presnosťou, že lícuje so zaoblenou kovovou zliatinou a vytvára dokonale a pevné jednoliate telo. Dvojito zaoblené zadné strany telefónov Galaxy S7 a S7 edge sú dôvodom, prečo sa tak pohodlne držia. Všetky prvky dizajnu, od prirodzených línií až po tenké telo, prispievajú k tak pohodlnému držaniu, že ho nebudete chcieť dať z ruky.

Telefóny Galaxy S7 a S7 edge sa nemusíte báť položiť na mokrý povrch. Môžete ich ďalej používať dokonca aj potom, keď vám spadnú do vody. Môžete hrať hry pri bazéne, uverejňovať selfie na pláži a volať taxík v daždi. Majú krytie IP (ochrana pred vniknutím vody) triedy 68. Či už v interiéri alebo po západe slnka. Pre Galaxy S7 a S7 edge to nebude žiadny problém. Jasnejší objektív s F1.7 a väčšie 1.4µm pixely obrazového snímača zachytia oveľa viac svetla, takže fotografie budú ostré a detailné.

Všetky pixely obrazového snímača používajú dve fotodiódy namiesto jednej, čo znamená, že snímač Dual Pixel Sensor triedy DSLR dokáže zaostrovať tak rýchlo a tak presne, ako to dokážu vaše oči. Každý jeden pixel snímača Dual Pixel Sensor sa používa na fázovú detekciu, čo umožňuje automatické zaostrovanie, ktoré je tak neuveriteľne rýchle a plynulé, že aj pri slabom osvetlení sa detailne zachytia aj tie najprudšie pohyby.

Po prvý raz môžete zachytiť rozsiahle pohyby vo filmových panorámach. Súčasne snímaná statická panoráma predstavuje plynulú zlúčenú sekvenciu tých najčistejších snímok z filmovej verzie. Ak chcete znova prežiť daný moment, stačí vykonať potiahnutie po obrazovke alebo panoramaticky pohybovať telefónmi Galaxy S7 a S7 edge do strán. Motion photo zachytí tri krásne sekundy, ktoré sa stanú predtým, než stlačíte spúšť. Môžete si tiež zvoliť, ktorý moment chcete zachovať ako statickú fotografiu.

Výhody:. odolnosť voči vode a prachu. konštrukčné materiály. účelový dizajn pre pohodlné držanie. snímanie aj pri slabom svetle. Motion panorama/photo a Hyperlapse. Sieť:. 3G. NFC. 4G / LTE. Wi-Fi. Operačný systém:. Android 6.0.1 Marshmallow. Procesor:. 8-jádrový Exynos 2,3 GHz. Vnútorná pamäť:. 4GB RAM. Displej:. 5,1" QuadHD 577 ppi (2560 x 1440) 16mil.farieb. Tvar:.

Plne dotykový telefón s klasickým tvarom ( kovové prevedenie, sklenené prvky ). Fotoaparát:. 12MP zadný fotoaparát s jasnejším objektívom s F1.7, zabudovaný blesk. 5MP predný fotoaparát. Video:. Audio prehrávač:. Prehliadač:. Android. Konektivita:. Bluetooth 4.2 LE. Pamäť:. 32GB + možnosť rozšírenia cez microSD kartu. NFC chip:. ANO. SIM karta:. nano SIM. Rozmery:.

142,4 x 69,6 x 7,9 mm. Hmotnosť:. 152 g. Batéria:. 3000 mAh. Farba: zlatá. Senzory:. Lokalizácia:. GPS. Aplikácie:.

Vývoj ceny

Týždeň: 59.6 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Samsung alebo najprezeranejšie produkty Samsung.

Reklama