Samsung Galaxy Note 8 cena od 724,00 € | Pricemania

Samsung Galaxy Note 8

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 724,00 € Do 24 hodín Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Potrebujete poradiť s výberom mobilného telefónu? Prečítajte si blog Ako vybrať mobilný telefónSamsung Galaxy Note 8 modrý Dual SIM Pozrite si fotografie na väčšej ploche a komunikujte úplne novým spôsobom. S Galaxy Note8 sa začnú diať veľké veci.Infinity displej väčší než kedykoľvek predtýmS väčšou ...viac

Popis

Potrebujete poradiť s výberom mobilného telefónu? Prečítajte si blog Ako vybrať mobilný telefón
Samsung Galaxy Note 8 modrý Dual SIM

 

Pozrite si fotografie na väčšej ploche a komunikujte úplne novým spôsobom. S Galaxy Note8 sa začnú diať veľké veci.

Infinity displej väčší než kedykoľvek predtým

S väčšou obrazovkou sa spája viac priestoru pre tvorbu úžasných vecí. Vďaka 6,3" obrazovke Galaxy Note8 sa už nemusíte báť myslieť vo veľkom. Napriek tomu, že sa jedná o doteraz najväčší displej Note zariadenia, stále vám sadne presne do dlane.

Všetky zmeny a inovácie Galaxy Note8 začínajú so 160,5mm Infinity displejom. Jedná sa o najväčší displej na poli Note zariadení. Väčší displej vám umožní vidieť viac detailov a zároveň poskytne dostatok priestoru na to, aby ste mohli naplno využívať pero S-Pen. A pritom stále perfektne sadne do dlane. Jeho symetrické krivky a pomer strán 18,5:9 sa postarajú o to, že sa vám s telefónom bude pohodlne pracovať za každých okolností.

Na Infinity displeji sa aj sledovanie filmov premení na skutočný zážitok. Pomer strán 18,5:9 vám navyše v horizontálnom režime ponúkne až o 14 % väčší priestor. Vychutnáte si ešte viac pohlcujúcich zážitkov a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Dizajn, ktorý niečo znamená

Galaxy Note8 bol navrhnutý pre vás. Tak, aby sa používal ľahko a jednoducho. Krásne krivky a symetrické telo boli vytvorené presne tak, aby vám umožnili pohodlné uchopenie telefónu a poskytli väčší priestor pre použitie S Pen. Snímač odtlačkov prstov je prakticky umiestnený na zadnej strane zariadenia a domovské tlačidlo sa nachádza pod Infinity displejom a zostáva neviditeľné až do chvíle, kým sa ho nerozhodnete použiť. A to všetko je len začiatok vašej novej skúsenosti s telefónom stvoreným pre veľké veci.

Pomer strán Galaxy Note8 18,5:9 je ako stvorený pre multitasking. Zapnite funkciu Viac okien a vychutnajte si používanie viacerých aplikácií súčasne - služba App pairing vám umožní ich simultánne otvorenie len pomocou jedného dotyku. Odteraz budete môcť počúvať hudbu počas spustenej navigácie alebo čítať recenzie a zároveň nakupovať. Jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Menej listovania, viac obsahu
Prechádzate sociálne siete? Alebo si zapisujete recept do Samsung Notes? V oboch prípadoch uvidíte na 18,5:9 displeji viac obsahu bez nutnosti zdĺhavého listovania.

S Pen. Úplne nový spôsob komunikácie

Použite pero S Pen a vyjadrite sa spôsobom, ktorý vyčnieva z davu. Nakreslite si vlastné emotikony, ktoré budú presne vypovedať o vašich pocitoch alebo napíšte správu na fotografiu a pošlite ju ako ručne napísanú poznámku. S perom S Pen začnete tvoriť veci, ktoré niečo znamenajú

Vytvorte si vlastné emotikony, animované gify alebo napíšte správu písaným písmom. Nechajte na vašich fotografiách vlastný rukopis. Funkcia Live Message vám umožní vyjadriť vaše pocity a zdieľať ich s ľuďmi, na ktorých vám záleží.

Vytvorte si vlastné GIFy
Sú prípady, keď slová nestačia. Práve vtedy môžete vyjadriť svoje pocity vlastným animovaným GIFom. Vyskúšajte funkciu Smart Select a vystrihnite želanú sekciu videa, o ktorú sa podelíte so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Z obrázkov môžete taktiež tvoriť rôzne zložité tvary, zdieľať ich a prilepiť na miesto podľa vlastného výberu.

Nástroje pre lepšie vyjadrenie
Bez ohľadu na to, či si budete počas dňa len zapisovať svoje myšlienky alebo tvoriť umelecké diela - Samsung Notes vám poskytnú potrebné prostriedky. Vyberte si zo širokej škály štetcov, pier, farieb či typov plátna a vytvorte svoje vlastné umelecké dielo.

Spoločenstvo kreativity
Bez ohľadu na to, či vyfarbujete, tvoríte alebo ste sa vašu tvorbu rozhodli zdieľať - aplikácia PENUP je ako stvorená pre vaše sebavyjadrenie. Podeľte sa o svoje umelecká diela pred zrakom 3 miliónov používateľov. Načerpajte inšpiráciu v bohatej a rôznorodej galérii. Alebo si oddýchnite pri vyfarbovaní šablón navrhnutých špeciálne pre pero S Pen.

Jasné a ostré fotografie aj v horších svetelných podmienkach

Zachyťte ostré fotografie aj v prípade, ak sa nachádzate v neosvetlenom prostredí. Duálny fotoaparát telefónu Galaxy Note8 je širokouhlý a dokáže si poradiť aj so zhoršenými podmienkami. Zároveň prináša možnosť dvojnásobného optického zoomu. Fotografovanie blízkych a vzdialených objektov pre vás už nebude problémom. Oba fotoaparáty sa vyznačujú optickou stabilizáciou obrazu, výsledkom čoho sú ostré fotografie aj v prípade použitia zoomu.

Ostré zábery. Duálny fotoaparát s duálnym OIS

S duálnym fotoaparátom Galaxy Note8 dokážete zachytiť jasné a ostré zábery. Fotoaparát telefónu sa vyznačuje 2-násobným optickým zoomom, ktorý približuje bez rozmazania. Oba fotoaparáty sa vyznačujú optickou stabilizáciou obrazu (OIS), ktorá je zárukou dokonalej kvality vašich záberov a to aj pri pohybe fotoaparátu.

Vyskúšajte funkciu rozostrenia
Zaostrite ešte predtým, než stlačíte tlačidlo spúšte. Funkcia Live Focus vám umožní vybrať si, ktorý objekt bude v popredí, ktorý v pozadí. A ak ešte stále nebudete s vašimi zábermi spokojný, stále je tu možnosť zvýšiť úroveň rozostrenia pozadia po zachytení fotografie. Zatiaľ, čo ste zameraný na fotografovanie s funkciou Live focus, duálny fotoaparát dokáže zachytiť aj to, čo sa deje mimo vášho záberu. Takto získate momenty, ktoré by ste si inak ani nevšimli.

Fotoaparát stvorený pre nočné fotografovanie

Skvelé zábery máte na dosah. Dokonca aj v tme. Širokouhlý fotoaparát Galaxy Note8 dokáže do vašich fotografií priniesť viac svetla vďaka množstvu pixlov a objektívu so svetelnosťou f/1,7. Presné zaostrenie je pritom zachované vďaka Dual Pixel senzoru.

Fotoaparát, ktorý z vašich spomienok vyťaží maximum

Režim jedlo
Tie najchutnejšie výsledky získate, keď jedlo položíte do najsvetlejších bodov.

Režim Pro - Vyváženie bielej
Použite režim Pro na upravenie vašich fotografií a získajte efekt, ktorý potrebujte.

Panoráma
Pre zachytenie rozsiahlej scenérie okolo vás pohybujte fotoaparátom zľava doprava.

Selfie fotoaparát, ktorému môžete dôverovať

Prejdite zo zadného fotoaparátu na predný a odfoťte si selfie alebo skupinovú fotografiu, ktorú budete následne z radosťou zdieľať. Objektív dokáže do vašich fotografií priniesť viac svetla a to dokonca aj v nepriaznivých svetelných podmienkach. Funkcia Smart Auto Focus bude pritom stále zameraná na skvelé zachytenie tvárí.

Zábery z každodenného života zachytené na Galaxy Note8

Každý deň prináša momenty, na ktoré nechceme zabudnúť. Zachyťte ich na váš Galaxy Note8 a pokračujte v tvorbe nových spomienok, vďaka dostatočne veľkému úložnému priestoru, ktorý môžete s microSD kartou rozšíriť až na 256 GB.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Samsung alebo najprezeranejšie produkty Samsung.

Reklama