Samsung Galaxy J3 (2017) | Pricemania

Samsung Galaxy J3 (2017)

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Mobilné telefóny

Potrebujete poradiť s výberom mobilného telefónu? Prečítajte si blog Ako vybrať mobilný telefónSamsung Galaxy J3 2017 Dual SIM 5' DUAL SIM android s kovovým telom, HD displejom,2GB RAM,16GB pamäťou, 13 Mpix fotoaparátom s clonou f/1.9, prednou kamerou s LED bleskom, NFC a 2400 mAh batériou. Prirodzená ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Potrebujete poradiť s výberom mobilného telefónu? Prečítajte si blog Ako vybrať mobilný telefón
Samsung Galaxy J3 2017 Dual SIM

 

5' DUAL SIM android s kovovým telom, HD displejom,2GB RAM,16GB pamäťou, 13 Mpix fotoaparátom s clonou f/1.9, prednou kamerou s LED bleskom, NFC a 2400 mAh batériou.

 

Prirodzená elegancia

Štýl, ktorý ide ruka v ruke s funkciami. To sú nové modely telefónov Galaxy J3, ktoré vás zaujmú na prvý pohľad. Premyslený celokovový dizajn s fotoaparátom, ktorý nevystupuje zo zadnej strany telefónu dopĺňa 5,0-palcový HD displej, ktorý je chránený 2.5D sklom s vysokou odolnosťou.
 

Kvalitné fotografie za každých podmienok

 
Všetky momenty vášho života zachytíte v perfektnej kvalite. Zadný 13Mpx fotoaparát telefónu Galaxy J3 s autofokusom a svetelnosťou v hodnote f/1.9 je zárukou toho, že vaše fotografie budú vyzerať skvele aj v horších svetelných podmienkach. Pri fotografovaní navyše môžete zmeniť umiestnenie spúšte, vďaka čomu zvládnete snímky zachytiť aj jednou rukou.
 
* Fotografie sú simulované a slúžia len na ilustračné účely. Zábery zachytené pomocou Galaxy J3 sa môžu líšiť.

 

Na všetkých fotografiách budete vyzerať skvele

S telefónom Galaxy J3 dokážete odfotiť také selfie, ktoré budú doslova žiariť farbami a navyše budú bohaté na detaily. Vďaka osvetleniu predného fotoaparátu sa odteraz v skvelej kvalite odfotíte dokonca aj v tme. A pre zachytenie tej najlepšej pózy môžete uzávierku fotoaparátu aktivovať len pomocou jednoduchého gesta.
 
* Fotografie sú simulované a slúžia len na ilustračné účely. Zábery zachytené pomocou Galaxy J3 sa môžu líšiť.
 
Plynulý výkon
Interná kapacita Galaxy J3 v hodnote 16 GB je spolu s 2GB RAM predurčená na to, aby ste na telefóne mohli efektívne pracovať alebo sledovať filmy. A aby vás skutočne nič neobmedzovalo môžete kapacitu pamäte telefónu s microSD kartou rozšíriť až o 256 GB.
* Kapacita RAM spolu s internou pamäťou sa môže líšiť v závislosti od regiónu. * MicroSD karta až do veľkosti 256 GB je predávaná samostatne.
 

Synchronizujte si dáta

Vaša práca na telefóne získa úplne nové rozmery. So službou Samsung Cloud objavíte široké možnosti zálohovania, synchronizácie a ukladania vašich dát. A pritom vôbec nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate - všetko, čo potrebujete budete mať okamžite na dosah.
* Používanie služby Samsung Cloud môže byť ovplyvnené nastavením dátového limitu vášho operátora a ďalšími faktormi.
 
 

Ukryje vaše dáta

Inteligentné riešenie v podobe Bezpečnostného priečinku dokáže ukryť všetok váš súkromný obsah pred zvedavými očami. Do priečinka si môžete uložiť okrem dokumentov, fotografií či videí aj hlasové nahrávky.
* Dostupnosť funkcie závisí na od typu šifrovaného obsahu. * Funkcia Bezpečnostný priečinok pracuje na softvérovej úrovni a jej používanie neovplyvňuje veľkosť úložného priestoru.
 

 

Komunikujte podľa predstáv

Spôsob chatovania môžete prispôsobiť presne svojim potrebám. Samsung Galaxy J3 vám umožní jednoducho využívať dva rozdielne účty rovnakej aplikácie. Prepínanie medzi kontami ich správu a nastavenie zvládnete pokojne aj z domovskej obrazovky.
* Obrázok slúži na ilustračné účely. Podpora komunikácie pod dvomi kontami sa môže líšiť v závislosti od lokality a certifikácie používanej aplikácie. Služba pravdepodobne nie je podporovaná modelmi s jednou SIM kartou.
 

 

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Samsung, najprezeranejšie produkty Samsung alebo najlacnejšie Mobilné telefóny.

Reklama