Huawei Y5 (2019) cena od 97,35 € | Pricemania

Huawei Y5 (2019)

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 128,90 € Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Zariadenie bolo odskúšané Balenie prešlo kontrolou a obsahuje kompletné, neporušené príslušenstvo Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH) Čo znamená, ak je telefón Vykúpený - Nový? Znamená to, že telefón: je úplne nový a nikdy nebol použitý ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Huawei Y5 (2019)

Popis

Zariadenie bolo odskúšané
Balenie prešlo kontrolou a obsahuje kompletné, neporušené príslušenstvo

Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Čo znamená, ak je telefón Vykúpený - Nový?

Znamená to, že telefón:


je úplne nový a nikdy nebol použitý
sa nachádza v originálnom otvorenom balení s kompletným príslušenstvom
má na displeji nalepené originál výrobné fólie
sa nachádza v bezchybnom technickom stave
nemá žiadne známky použitia
je v 24 mesačnej záruke


Súčasťou balenia je:Nabíjačka, PC Kábel, Manuál, Krabica, ,

Dizajn inšpirovaný prírodou
Konštrukcia telefónu je dotiahnutá do poslednej bodky. Novinka z dielne Huawei si vás získa veľkolepým Dewdrop displejom s 5,71-palcovou uhlopriečkou. Obrazovka je zakomponovaná do štýlového tela, ktoré je potiahnuté umelou kožou. Tento ekologický materiál prinesie pohodlné a príjemné uchopenie zariadenia v ruke.


Posvieťte si na všetky dôležité okamihy
Vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na zábavu s priateľmi alebo rodinou. 13Mpx fotoaparát s clonou f/1,8 vám umožní zachytiť jasné a ostré zábery. Predná 5Mpx kamera s tónovacím bleskom a funkciou Smart Beauty odhalí vašu prirodzenú krásu.
Neviazaná zábava
Užívateľská nadstavba EMUI 9.0 spojená s verziou Android 9 prináša komfortný a plynulý používateľský zážitok. Vďaka režimu Párty získa zábava s priateľmi celkom nový rozmer. Umožňuje napríklad pripojiť ďalšie telefóny Huawei a prehrať rovnakú skladbu z viacerých zariadení v rovnaký čas.

Praktické vlastnosti
Y5 2019 umožňuje používanie 2 SIM kariet a 1 pamäťovej karty súčasne. Úložný priestor telefónu si jednoducho rozšírite pomocou microSD karty až do 512GB. Zariadenie je navrhnuté s ohľadom na vaše zdravie. Obrazovka, certifikovaná spoločnosťou TÜV Rheinland minimalizuje škodlivé modré svetlo.

Inteligentné odomykanie tvárou
Huawei Y5 2019 vám vďaka batérii s kapacitou 3 020mAh a funkcie efektívneho využívania energie poskytuje dostatok času na zábavu či hranie hier. Interné úložisko s kapacitou 32GB poskytne dostatok priestoru na fotografie a dokumenty. Pomocou pokročilej funkcie Face unlock s detekciou 1 024 bodov tváre budú všetky súkromné údaje v bezpečí.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Huawei alebo najprezeranejšie produkty Huawei.

Reklama