Huawei P10 Lite

TOP 12
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 299€ Ihneď Do obchodu

Špičkový vizuálny zážitok. Čelná strana patrí 5,2" IPS displeju s rozlíšením Full HD a 424 PPI. Technológia IPS sľubuje skvelé pozorovacie uhly a dobrú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle. V tejto cenovej kategórii sa tak displej radí určite k absolútnej špičke. Dennodenne vás bude oslňovať ostrými ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Špičkový vizuálny zážitok. Čelná strana patrí 5,2" IPS displeju s rozlíšením Full HD a 424 PPI. Technológia IPS sľubuje skvelé pozorovacie uhly a dobrú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle. V tejto cenovej kategórii sa tak displej radí určite k absolútnej špičke. Dennodenne vás bude oslňovať ostrými farbami, prvotriednym jasom a jemnými detailmi.

Nič vám neunikne. Zaznamenajte všetky dôležité okamihy vo vašom živote pomocou hlavného fotoaparátu vybaveného 12 Mpx snímačom a objektívom so svetelnosťou f/2,2. Samozrejmosťou je LED blesk, ktorý vám pomôže s fotografovaním pri zlých svetelných podmienkach. Predný fotoaparát potom poskytne rozlíšenie 8 Mpx a umožní robenie videohovorov a skvelých selfie, na ktoré tu nájdete špeciálne režimy. Samozrejmosťou sú aj rôzne umelecké filtre a ďalšie funkcie.

Maximálne bezpečie. Na zadnej strane nájdete, rovnako ako u predchodcu, čítačku odtlačkov prstov s pokročilými funkciami, ktorá sa postará o bezpečie vašich dát a zamedzí prístup cudzím osobám. Iste poteší aj podpora slovenského LTE či Dual SIM.

Vývoj ceny

Týždeň: 10.35 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Mobilné telefóny Huawei alebo najprezeranejšie produkty Huawei.