Aligator R15 eXtremo | Pricemania

Aligator R15 eXtremo

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Mobilné telefóny

Odolná konštrukcia podľa normy IP68 Odolný telefón Aligator R15 eXtremo zvládne akékoľvek podmienky. Podľa certifikátu IP68 môžete telefón ponoriť do vody až do hĺbky 1 metra na dobu 30 minút a nerobí mu problém ani prašné prostredie*. Odolná pogumovaná konštrukcia je nárazuvzdorná a zároveň je navrhnutá ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Odolná konštrukcia podľa normy IP68
Odolný telefón Aligator R15 eXtremo zvládne akékoľvek podmienky. Podľa certifikátu IP68 môžete telefón ponoriť do vody až do hĺbky 1 metra na dobu 30 minút a nerobí mu problém ani prašné prostredie*. Odolná pogumovaná konštrukcia je nárazuvzdorná a zároveň je navrhnutá aj na pohodlné používanie a nosenie vo vrecku. *odolnosť proti ponoreniu a prachu len pri uzatvorených tesneniach.
Klasická tlačidlová klávesnica
Telefón Aligator R15 eXtremo má klasické tlačítka, ktoré reagujú bez ohľadu na mráz, vietor, dážď. Klávesnica sa taktiež pohodlné ovláda jednou rukou.


Výdrž batérie
Vysokokapacitná 1700mAh Li-ion batéria sa postará o dlhú výdrž telefónu, ktorá vám vydrží v pohotovostnom režime až 14 dní alebo 7 hodín nepretržitého volania na jedno nabitie.


Dual SIM a ďalšie užitočné funkcie
Ak využívate dve sim karty určite oceníte funkciu Dual sim, pomocou ktorej nebudete potrebovať 2 telefóny, postačí vám 1 Aligator R15 eXtremo. Telefón je vybavený LED svietidlom, ale aj inými často používanými funkciami ako sú Bluetooth, budík, kalkulačka, FM rádio alebo prehrávač hudby.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama