Aligator A900 cena od 49,99 € | Pricemania

Aligator A900

TOP 9
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Mobilné telefóny

Vlajková loď pre seniorov.Predstavujeme vám vlajkovú loď značky Aligator. Seniorský telefón Aligator A900 prichádza so štýlovým vzhľadom a množstvom užitočných funkcií. Do elegantného tela je zakomponovaná priestranná obrazovka s 3,2” uhlopriečkou, ktorá ponúka veľmi dobrú čitateľnosť.Prehľadné tlačidlá.Telefón ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Aligator A900

Popis

Vlajková loď pre seniorov.Predstavujeme vám vlajkovú loď značky Aligator. Seniorský telefón Aligator A900 prichádza so štýlovým vzhľadom a množstvom užitočných funkcií. Do elegantného tela je zakomponovaná priestranná obrazovka s 3,2” uhlopriečkou, ktorá ponúka veľmi dobrú čitateľnosť.Prehľadné tlačidlá.Telefón Aligator A900 je vybavený prehľadne rozmiestnenými tlačidlami, pomocou ktorých je ovládanie zariadenia či písanie textových správ veľmi jednoduché. V zadnej časti je umiestnené SOS tlačidlo, ktoré môže majiteľovi telefónu pomôcť v núdzovej situácii a kontaktovať vopred nastavené osoby. Okrem toho telefón umožňuje vzdialené vyžiadanie polohy, pomocou čoho môžu vaši blízki zistiť vašu aktuálnu polohu.Užitočné funkcie.Súčasťou balenia je aj praktický nabíjací stojanček, ktorý vám uľahčí nabíjanie a vyhnete sa tak spleti otravných káblov. Zabudovaná Li-ion batéria s kapacitou 1 600mAh zabezpečí dostatok energie a podľa výrobcu vydrží telefón na jedno nabitie v pohotovostnom režime až týždeň. Vo výbave telefónu Aligator A900 sa nachádza aj VGA fotoaparát, s ktorým môžete zachytiť čo práve robíte a odoslať to prostredníctvom MMS svojim priateľom.

Parametre

Výrobca: Aligator
 
Farba: červená
Operačný systém: Bez OS
Pamäť RAM: 0,032 GB
Podpora pamäťových kariet: micro SD
Rozlíšenie displeja: 320x240 px
Použitie telefónu: Pre seniorov
Vnútorné úložisko: 64 GB
Konštrukcia telefónu: Klasický
Typ SIM karty: 2x klasická SIM
Internet v mobile: EDGE

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

60% Veľmi dobrý 1 recenzia
6
TomášPred 1 rokom a 3 mesiacmi

Mobilné telefóny značky Aligator používam už niekoľko rokov bez akýchkoľvek problémov, telefonovanie, sms-ky a SOS system aj možnosť vzdialeného vyhľadania polohy sú dobré a vyhovujúce.

  • fajn vyzera
  • fotak nepouzitelny na dokumenty ci otvaracie hodiny
  • Babka mi s nim stale vola nejake problemy, mizli jej aj kontakty, ale zjavne sa tak lahlo neovlada aj ked je zrucna

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama