Korg nanoKEY2 cena od 45,00 € | Pricemania

Korg nanoKEY2

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 45,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie MIDI kontrolery

USB/MIDI keyboard NANOKEY2Slim-Line USB klaviatúra Nízkoprofilová, 25-klávesová USB-MIDI klaviatúra, je ideálna na použitie s notebookom alebo netbookom.Pokročilý dizajn klávesov zabezpečuje vyššiu presnosť a dynamickú citlivosť.Tlačidlo Sustain – je ideálne na hranie pianových partov!Presné, pohotové ...viac

Popis

USB/MIDI keyboard NANOKEY2
Slim-Line USB klaviatúra Nízkoprofilová, 25-klávesová USB-MIDI klaviatúra, je ideálna na použitie s notebookom alebo netbookom.
Pokročilý dizajn klávesov zabezpečuje vyššiu presnosť a dynamickú citlivosť.
Tlačidlo Sustain – je ideálne na hranie pianových partov!
Presné, pohotové klávesy majú skvelý feeling.
NanoKEY2 sa vyznačuje výrazným a moderným dizajnom. Kombináciou skvelého „dotyku“ vyvinutého firmou Korg pre klávesy svojich profesionálnych MIDI klaviatúr a nízkoprofilovej „hrúbky“ podľa najnovších inovácií počítačovej klávesnice získava nanoKEY2 lepšiu odozvu klaviatúry, ako zodpovedá jeho triede a veľkosti. Jej dizajn zahŕňa dostatočnú šírku klávesov aj priestoru medzi nimi, čo redukuje možnosť stlačenia nesprávnej noty. Dotyk a dynamická odozva sú dôkladne doladené, ako je to len možné očakávať od výrobcu s takými skúsenosťami s nahrávaním a know-how, ako má Korg, takže vaša hra bude prenesená do softvéru úplne presne. Ovládacie tlačidlá sú jednoduché a napriek tomu univerzálne.
Tlačidlá Octave Shift – prevzaté z MIDI kontrolérov Korg – umožňujú posúvať celkovú výšku až o štyri úrovne hore a dole, v oktávových krokoch. Ak ich využijete v súvislosti s funkciou Key Transpose, nanoKEY2 získa prístup k celému notovému rozsahu MIDI spektra. Pre pokročilých hráčov ponúka nanoKEY2 taktiež tlačidlá Pitch Bend, tlačidlo Modulation a tlačidlo Sustain, nezávisle pre hru na piano a elektrické piano. Pre každé z týchto tlačidiel môžete určiť rýchlosť zapínania/vypínania on/off v štyroch úrovniach (v nástroji Korg Kontrol Editor), takže zmeny budú dostatočne plynulé, zodpovedajúce vašej hre. Softvér Korg Kontrol Editor.
NanoKEY2 pracuje s nástrojom Korg Kontrol Editor, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť z webovej stránky Korg. Po stiahnutí do počítača ho využite na podrobné nastavenie parametrov. Vyberte si zo štyroch nastavení dynamiky: troch dynamických kriviek a pevnej hodnoty, ďalej môžete zadať správy Control change vysielané tlačidlami Modulácia a Sustain. USB napájanie úspornej zostavy.
Stačí zapojiť jeden USB kábel z počítača do nanoKEY2 a získate rýchly a prenosný hudobno-produkčný systém. Napájanie aj USB-MIDI dáta prechádzajú jedným káblom, takže pracujete v čistom a jednoduchom prostredí.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie MIDI kontrolery Korg, najprezeranejšie produkty Korg alebo najlacnejšie MIDI kontrolery.

Reklama