Johnson & Johnson 1-Day Acuvue Moist 90ks

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 44,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Tieto nové denné kontaktné šošovky sú posledným hydrogélovým modelom rady Acuvue. Nové výrobné postupy u 1- Day Acuvue Moist umožňujú udržanie vlhkosti a pocitu komfortu aj na konci dňa, kedy už niektorí nositelia pociťujú zhoršenie kvality šošoviek, aj silne klimatizovanom prostredí. Ich prednosťou ...viac

Popis

Tieto nové denné kontaktné šošovky sú posledným hydrogélovým modelom rady Acuvue. Nové výrobné postupy u 1- Day Acuvue Moist umožňujú udržanie vlhkosti a pocitu komfortu aj na konci dňa, kedy už niektorí nositelia pociťujú zhoršenie kvality šošoviek, aj silne klimatizovanom prostredí. Ich prednosťou je znížená potreba používania zvlhčujúcich kvapiek.

Jemné sfarbenie a indikátor rub / líc uľahčujú ich nasadzovaní. Rovnako ako u ostatných denných šošoviek nie je nutné kupovať roztok na čistenie, pretože každý deň ráno je k dispozícii nový čerstvý pár. Pred škodlivým žiarením chráni oči filtre UVA a UVB. Balenie obsahuje 90 šošoviek. V našej ponuke nájdete aj balenie 1 Day Acuvue Moist po 30 kusoch. Tip! Vyskúšajte prvé silikón-hydrogelové jednodenné šošovky so skvelou priepustnosťou kyslíka pre zdravé biele oči 1- Day Acuvue Tru Eye u očného špecialistu.

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Kontaktné šošovky Johnson & Johnson alebo najprezeranejšie produkty Johnson & Johnson.

    Reklama