Denník odvážneho bojka 4

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 24 hodín Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Knihy pre mládež

Letné prázdniny sú v plnom prúde, slnko krásne svieti a všetky decká šalejú vonku. Vlastne. všetky nie, chýba tam náš hrdina. Ten radšej trčí vo svojej izbe so zatiahnutými závesmi a hrá videohry.Greg Heffley tvrdí, že pre istotu nevytiahne päty z domu. Kašle na zaužívané pravidlá a veselo sa povaľuje. ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Knihy pre mládež

Popis

 • Letné prázdniny sú v plnom prúde, slnko krásne svieti a všetky decká šalejú vonku. Vlastne. všetky nie, chýba tam náš hrdina. Ten radšej trčí vo svojej izbe so zatiahnutými závesmi a hrá videohry.Greg Heffley tvrdí, že pre istotu nevytiahne päty z domu. Kašle na zaužívané pravidlá a veselo sa povaľuje. Lenže jeho mama si úžasné leto predstavuje úplne inak a núti ho do kadejakých činností na čerstvom vzduchu. A keby len to! Každú chvíľu organizuje takzvanú rodinnú pohodu, bez ktorej by sa ostatní určite zaobišli.Kto napokon presadí svoje? Zmení všetko k lepšiemu nový prírastok do rodiny? Ako Greg oslávi narodeniny? Čo ho donúti zatelefonovať na tiesňovú linku?
 • Ukážka z textu
 • Mama tvrdí, že je "nezdravé", aby decká trčali vnútri, keď vonku svieti slnko. Zakaždým jej na to hovorím, že si len chránim kožu, aby som celý nezvráskavel, kým budem starý ako ona. Ibaže to mama nechce počuť.
 • Stále ma núti, aby som vypadol z domu, trebárs na kúpalisko. Začiatkom leta som sa chodieval kúpať s kamošom Rowleym, ale to nevypálilo moc dobre.
 • s. 3Rowleyovci sú členmi športového klubu a majú voľný vstup do bazéna. Keď sa nám konečne skončila škola, chodievali sme tam každý deň.
 • Potom sme spravili vážnu chybu: vzali sme so sebou babu, čo sa nedávno prisťahovala na našu ulicu. Volá sa Trista. Tešili sme sa, aká nám bude vďačná, keď jej dovolíme, aby si s nami užívala prázdniny. Lenže ona sa v priebehu piatich sekúnd nalepila na nejakého plavčíka a na chalanov, čo ju tam pozvali, totálne zabudla.
 • s. 4Vzal som si z toho poučenie, že niektorí ľudia ti nehanebne vypália rybník, teda v tomto prípade skôr bazén.
 • A vlastne nám je s Rowleym aj tak lepšie bez toho, aby sa s nami furt ťahala nejaká baba. Leto si stopro lepšie vychutnáme, keď budeme slobodní a nezávislí.
 • ANAZDAR, DÁMY!
 • BVÍRIVKALEN PRE DOSPELÝCH
 • Pred pár dňami som si všimol, že s kvalitou servisu v športovom klube to ide tak trochu dolu vodou. Napríklad v saune bolo občas o pár stupňov teplejšie, než by sa mi páčilo, a raz mi čašník zabudol dať do ovocného koktailu ozdobný dáždniček.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Knihy pre mládež, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie Knihy pre mládež.

Reklama