Ferplast Cavie 60 cena od 20,29 € | Pricemania

Ferplast Cavie 60

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 20,29 € Do 48 hodín Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Klietky pre hlodavce

Farebná klietka pre morčatá a iné hlodavce s výbavou. Cavie 60 je klietka pre morča a iné hlodavce s nedávno obnoveným systémom otvárania a zatvárania, ktorý zaisťuje celkovú bezpečnosť. Má tradičnú konštrukciu s plastovou základňou a maľovanou mriežkou z drôtu. Dvere na prednej strane môžu byť úplne ...viac

Popis

Farebná klietka pre morčatá a iné hlodavce s výbavou. Cavie 60 je klietka pre morča a iné hlodavce s nedávno obnoveným systémom otvárania a zatvárania, ktorý zaisťuje celkovú bezpečnosť. Má tradičnú konštrukciu s plastovou základňou a maľovanou mriežkou z drôtu. Dvere na prednej strane môžu byť úplne otvorené pre jednoduché čistenie. Vnútri nájdete príslušenstvo vrátane fľaše na pitie a senníka. Cavie 60 je šetrný k životnému prostrediu a možno ju úplne demontovať. Výhody: Úplne otváteľné predné dvere Bezpečný a jednoduchý systém otvárania a zatvárania Odnímateľná plastová základňa pre ľahké čistenie Príslušenstvo zahrnuté v cene Rozmery: š 38 cm x d 58 cm x v 31,5 cm Upozornenie: aktuálne farebné prevedenie sa môže líšiť od prevedenia na obrázku alebo obrázkoch. Kliknutím sem si môžete pozrieť aktuálne farebné prevedenie zo stránky výrobcu.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
LenkaPred 6 rokmi a 4 mesiacmi

Klietku som kupovala pre mini králika, som veľmi spokojná.Klietka je kvalitná, dosť veľká, priestranná, vďaka hlbokej vaničke nevylieta von podstielka. Klietka je ľahká,jednoducho čistiteľná. Senník je veľký, zmestí sa doň celkom veľká dávka sena,napájačka sa neupína na drôtik, ako je to bežné, ale adaptérom. Pri kúpe ma upútala nízka cena, a vyplatilo sa, nieje to žiaden nepodarok.Ak máe doma morské prasiatko, alebo králika, rozhodne odporúčam!

  • veľká
  • priestranná
  • hlboká vanička
  • priložený senník s napájačkou
  • nemám žiadne výhrady

Vývoj ceny

Reklama

Reklama