Nivona CafeRomatica 757 | Pricemania

Nivona CafeRomatica 757

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica Ďalšou novinkou značky Nivona je model kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica. Skvelý kávovar v čiernom prevedení zapadne do každého interiéru. Prekvapí Vás nielen svojou kvalitou, ale aj výkonom, jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom. Kvalitný, plne automatický ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica
Ďalšou novinkou značky Nivona je model kávovar Nivona NICR 757 CafeRomatica. Skvelý kávovar v čiernom prevedení zapadne do každého interiéru. Prekvapí Vás nielen svojou kvalitou, ale aj výkonom, jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom.
Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 so vstavaným nerezovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov.
Kávovar vo Slovenčine
Menu aj všetka komunikácia kávovaru je v slovenskom jazyku. Vďaka elektronickému návodu priamo v prístroji už nebudete musieť pri každom čistení vyťahovať návod na obsluhu. Prístroj vás bude navádzať priamo v rodnom jazyku. Samozrejmosťou sú aj poslovenčené všetky hlášky a upozornenia.
Video predstavenie modelu:
Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže vďaka funkcii "one touch -jedním stlačením" pripraviť veľmi rýchlo a ľahko.
Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Tryska je oproti predchádzajúcemu modelu NICR 635 umiestnená priamo v hlave s tryskami na kávu, takže už nemusíte presúvať pohári či šálku. Kávovar urobí všetko za vás. Stačí len ponoriť nasávaciu hadičku do mlieka a vybrať nápoj.
Ďalšie a veľmi dôležitou prednosťou tohto a vyšších modelov značka NIVONA oproti modelom radu 6 je automatické čistenie nasávací hadičky horúcou parou, čo výrazne uľahčuje údržbu (nemusíte hadičku dávať dole a preplachovať). Je to naozaj veľmi praktická funkcia, ktorú nedisponujú ani hociktoré oveľa drahšie modely konkurenčných značiek.
Tento skvelý prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, pretože je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 2,0 litrov. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Pre zamedzenie usadzovaniu vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.
K ľahkému ovládanie kávovaru prispieva digitálny displej, ktorý zobrazuje jednoduché symboly každého procesu spoločne s textovými inštrukciami a popiskami. Môžete si zvoliť množstvo vyrobenej kávy 20 -240 ml. Možno nastaviť aj jedinečnú silu arómu každej šálky 7 -11 g. Nastavenie mletia a tlak 15 bar pri kávovare NIVONA CafeRomatica NICR 757 Vám umožní vyladiť Vaše espresso tak, aby bolo úplne jedinečné.
Presovač NIVONA CafeRomatica NICR 757 dokáže vyrobiť až dve šálky espresso kávy naraz. Môžete používať malé aj veľké šálky vďaka možnosti nastavenia výšky šálky až 135 mm. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka.
Celková obsluha modelu je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho čistenie. Väčšinu častí možno ľahko demontovať, pre ešte ľahšiu údržbu.
Bezkofeínová káva? Žiadny problém. S použitím samostatné násypky na mletú kávu môžete pripraviť jednu šálku z rôznych druhov kávy.
Ak hľadáte plne automatický, tichý, robustný, dizajnový kávovar za skvelú cenu s fukcií "one touch" do Vašej domácnosti či kancelárie, tak je pre Vás tento model tým pravým.
Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA sa vie postarať o ešte intenzívnejšiu arómu pripravovanej kávy. Ako to funguje:
Dávkovanie mletej kávy:
Integrovaný mechanizmus kónického mlynčeka CafeRomatica zomelie kávové zrná presne podľa zvoleného individuálneho nastavenia. Mletá káva potom v odmerané dávke prejde do komory, kde bude následne sparená horúcou vodou.
Stlačenie kávy:
Mletá káva sa vo varnej komore patrične natlačí
Sparenie kávy:
Do komory sa prečerpá vriacia voda. Pôsobením tlaku vody sa varná komora zväčší -umožňuje to veko varnej komory, ktoré je uložené na pružinách. Voda a mletá káva sa tak ocitnú vo vírivom pohybe az kávy sa uvoľní silnejší lahodné arómu.
Výsledkom je báječná chuť -doprajte si skvelú kávu.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Kávovary Nivona alebo najprezeranejšie produkty Nivona.

Reklama