Delonghi ECAM 23.120 cena od 270,00 € | Pricemania

Delonghi ECAM 23.120

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 365,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

DeLonghi ECAM 23.120B, Kompaktní plnoautomatický kávovar s možností individuálního nastavení podle toho, jak máte kávu nejraději. Vybaven ruční nastavitelnou tryskou na napěnění mléka pro jednoduchou přípravu skvělého cappuccina nebo horkého mléka, tlačítkem pro velkou kávu, odkládací plochou na šálky ...viac

Popis

DeLonghi ECAM 23.120B, Kompaktní plnoautomatický kávovar s možností individuálního nastavení podle toho, jak máte kávu nejraději. Vybaven ruční nastavitelnou tryskou na napěnění mléka pro jednoduchou přípravu skvělého cappuccina nebo horkého mléka, tlačítkem pro velkou kávu, odkládací plochou na šálky a vodním filtrem         Plně automatické espresso má parní trysku pro tvorbu cappuccina,tlak pumpy (bar):15,mlýnek s nastavitelnou hrubostí,kompaktními rozměry,Nastavitelná síla kávy a množství vody.Vhodné pro zrnkovou i mletou kávu.Cappuccino systém - kominací páry, vzduchu a mléka vzniká bohatá, našlehaná pěna po přípravu dokonalého cappuccina Lze použít zrnkovou i mletou kávu Lze připravit 2 šálky espressa najednou Vyjímatelná spařovací jednotka Nový ovládací panel s podsvícenými tlačítky Nový tichý zabudovaný mlýnek s 13 možnostmi nastavení hrubosti mletí Nastavitelná síla i velikost kávy Funkce předpaření Nastavitelný adaptér pro výdej kávy - od 86 do 142 mm Funkce automatického vypnutí Kontejner na sedliny s indikátorem vyprázdnění po uvaření 14 káv či po 72 hodinách od prvního použití Vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 1,8 l Automatická čistící a dovápňovací funkce Vodní filtr Odkládací plocha na šálky Nastavitelná tvrdost vody Vyjímatelná odkapávací mřížka s indikátorem hladiny vody Vypínač  Nový termoblok - k udržení ideální teploty pro přípravu espressa     Technické paramertry : Plně automatické espresso s kompaktními rozměry Vhodné pro zrnkovou i mletou kávu Funkce pro velkou kávu LONG Funkce úspory energie Přehledný ovládací panel Mlýnek s nastavitelnou hrubostí Nastavitelná síla kávy a množství vody Parní tryska pro tvorbu cappuccina Výškově nastavitelná výpusť kávy 86-142 mm Vyjímatelný zásobník vody o objemu 1.8 litru Automatický program na čištění Max. příkon 1450 W Vyhřívaná plocha na šálky Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu 250 g Rozměry (v x š x h)  51 x 29 x 43 cm Rozměry přístroje (š x h x v): 23,8 x 43 x 35,1 cm Hmotnost: 9 kg Příkon: 1450 W.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 3 hlasov
8
jozefPred 3 rokmi a 1 mesiacom

pouzivam zatial len tyzden, ale splnil vsetko co som od neho ocakava

  • pomer cena / vykon / kvalita
  • -
8
jozefPred 3 rokmi a 1 mesiacom

pouzivam zatial len tyzden, ale splnil vsetko co som od neho ocakava

  • pomer cena / vykon / kvalita
  • -
8
VladyPred 3 rokmi a 8 mesiacmi

Rozhodol som sa z dôvodu dizajnu a z dôvodu značky a plus odporučenie známeho . Prístroj sa používa dennodenne k plnej spokojnosti. Odvápnenie je ľahko realizovateľné, časovo cca 30 min. Ceny sú v dosť veľkom rozpätí až sa divím že niekde sa predáva pomali o 100vku drahšie ako inde, takže treba riešiť len to kde kúpim najlacnejšie. Značka je to overená dlhodobo, a máme v rodine aj typ Magnificia 3000 , tak dúfam že nástupca nesklame. Odporúčať niekomu niečo bez vedomosti jeho preferencii a potrieb sa mi zdá nie moc vhodné. Každý nech sa rozhodne podľa seba . Niekto ide na vec podľa ceny čím drahšie tým lepšie....niekto ide na dizajn..... niekomu je to šumafuk a ide na čo najmenšiu cenu...myslím že tento automat je tak zo všetkého kúsok.

  • Kávovar totožný s typom 22.117, odlišnosti dizajnu a naviac funkcia LONG, ktorú vyžívame na prípravu rannej kávy. Pribalený zmäkčovací filter.
  • Tvar a umiestnenie trysky napeňovača mlieka (je moc krátky a blízko k stene stroja) takže tam človek horšie manipuluje s hrnčekom. Na type 22.117 sa mi mlieko napeňovalo lepšie jednoduchšie. Lesklý a veľmi ľahko pošriabateľný povrch odkvapkávača a odkladacieho horného priestoru....Pomerne hlučný chod mechaniky presovača obohatený o rôzne pazvuky, ako keby sa mechanika nepohybovala v celom svojom rozsahu hladko a niekde sa niečo zadrhovalo....premazanie samotného presovača-sparovacej jednotky nepomohlo,tá chodí krásne ľahko bez problémovo. Takže uvidíme do kedy to vydrží bez poruchy ale je to zrejme vlastnosť, pretože takto sa nám chovajú aj dva prístroje typu 22.117 ktoré sú mechanicky totožné a odlišnosť je len dizajnová a nemajú funkciu LONG. Počas záruky sa v tom nechcem rýpať a otvárať prístroj ale po jej skončení sa pokúsim vyšetriť príčinu....Nemá asi cenu to riešiť ako reklamáciu nakoľko prístroj je plne funkčný a pri mojej vedomosti ako fungujú záručné opravy a opravovne celkovo to je skrátka asi neriešiteľné. A hlavne byť mesiac bez kávy by som asi ťažko prežil...

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Kávovary Delonghi alebo najprezeranejšie produkty Delonghi.

Reklama