Nivona CafeRomatica 605 | Pricemania

Nivona CafeRomatica 605

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

CafeRomatica NICR 626 pre milovníkov kávy Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 626 so vstavaným nerezovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov. Jedná sa o nástupcu obľúbeného modelu NICR 605 už v novom dizajne radov 7 a 8. Kávovar vo Slovenčine Menu aj všetka ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

CafeRomatica NICR 626 pre milovníkov kávy
Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 626 so vstavaným nerezovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov. Jedná sa o nástupcu obľúbeného modelu NICR 605 už v novom dizajne radov 7 a 8.
Kávovar vo Slovenčine
Menu aj všetka komunikácia kávovaru je v slovenskom jazyku. Samozrejmosťou sú aj poslovenčené všetky hlášky a upozornenia.
Video predstavenie modelu:
Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 626 je určený predovšetkým pre milovníkov klasického espressa, ktoré dokáže pripraviť veľmi rýchlo a ľahko, vďaka ovládanie pomocou predvolených tlačidiel zvládne jeho obsluhu naozaj každý.
Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen páru, ale aj horúcu vodu. Pri výrobe už zmieňovaného latté je teda potrebné najskôr mlieko napeniť pomocou pary v samotnom pohári.
Kávovar je vybavený rozmernou násypkou pre zrnkovú kávu, takže nebudete musieť dopĺňať kávu príliš často.
Tento skvelý prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, pretože je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 2 litre. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Pre zamedzenie usadzovaniu vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.
K ľahkému ovládanie kávovaru prispieva digitálny displej, ktorý zobrazuje jednoduché symboly každého procesu. Môžete si zvoliť množstvo vyrobenej kávy, je možné nastaviť aj jedinečnú silu arómu každej šálky. Nastavenia mletia a tlak 15 bar pri kávovare NIVONA CafeRomatica NICR 605 Vám umožní vyladiť Vaše espresso tak, aby bolo úplne jedinečné.
Presovač NIVONA CafeRomatica NICR 626 dokáže vyrobiť až dve šálky espresso kávy naraz. Môžete používať malé aj veľké šálky vďaka možnosti nastavenia výšky hlavy. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka z ktorého ju možno ľahko odstrániť.
Celková obsluha modelu je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho údržba a čistenie.
Ak hľadáte robustný kávovar za skvelú cenu do Vašej domácnosti a Vašim najčastejším nápojom je klasické espresso, tak je pre Vás tento model tým pravým.
Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA sa vie postarať o ešte intenzívnejšiu arómu pripravovanej kávy. Ako to funguje:
Dávkovanie mletej kávy:
Integrovaný mechanizmus kónického mlynčeka CafeRomatica zomelie kávové zrná presne podľa zvoleného individuálneho nastavenia. Mletá káva potom v odmerané dávke prejde do komory, kde bude následne sparená horúcou vodou.
Stlačenie kávy:
Mletá káva sa vo varnej komore patrične natlačí
Sparenie kávy:
Do komory sa prečerpá vriacia voda. Pôsobením tlaku vody sa varná komora zväčší -umožňuje to veko varnej komory, ktoré je uložené na pružinách. Voda a mletá káva sa tak ocitnú vo vírivom pohybe az kávy sa uvoľní silnejší lahodné arómu.
Výsledkom je báječná chuť -doprajte si skvelú kávu.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Kávovary Nivona alebo najprezeranejšie produkty Nivona.

Reklama