Liebherr TX 1021 cena od 518,90 € | Pricemania

Liebherr TX 1021

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 518,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Jednoduchý dizajnPovrchové prevedenie spotrebiča je v jednoduchej a nenápadnej bielej farbe, vďaka ktorej ho môžete umiestniť kamkoľvek, bez narušenia celkového dizajnu miestnosti. Dvierka sú kovové a pre ich pohodlnejšie otváranie je prispôsobené ergonomické madlo. Umiestnené je na vrchnej strane dvierok, ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

  • Jednoduchý dizajn
  • Povrchové prevedenie spotrebiča je v jednoduchej a nenápadnej bielej farbe, vďaka ktorej ho môžete umiestniť kamkoľvek, bez narušenia celkového dizajnu miestnosti. Dvierka sú kovové a pre ich pohodlnejšie otváranie je prispôsobené ergonomické madlo. Umiestnené je na vrchnej strane dvierok, takže sa nebudete musieť zbytočne zohýnať. Interiér je vybavený LED bočným osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle.
  • Malé rozmery
  • Jednodverová chladnička LIEBHERR TX 1021 je vďaka svojim malým rozmerom ideálna na umiestnenie do malých kuchynských priestorov, internátov, chalúp alebo kancelárií. Nakoľko má malý a jednoduchý dizajn, nenaruší celkový vzhľad miestností, v ktorých je umiestnená. Bez problémov sa do nej zmestí celý nákup a zabezpečí optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Jej rozmery sú 63 x 55,1 x 62,3 cm.
  • Objem a vybavenie
  • Chladnička LIEBHERR TX 1021 ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej brutto objem je 86 litrov a celkový využiteľný objem chladiacej časti je 80 litrov. Interiér je tvorený dvoma sklenenými policami s umelohmotným rámom, dvoma miskami na ovocie a zeleninu so zachovaním ich čerstvosti a troma poličkami v dvierkach. Nachádza sa tu aj držiak na fľaše a konzervy a zásobník na vajíčka.
  • Vlastnosti
  • Vďaka efektívnemu a úspornému chodu je spotrebič zaraďovaný do energetickej triedy A+. Spotreba elektrickej energie je 113 kWh za rok. S chladničkou tak ušetríte nielen priestor ale aj finančné náklady za spotrebu energie. Zaraďovaná je do klimatickej triedy SN-ST a jej príkon je 0,8 A. Vybavená je chladivom R600a. K dispozícii je aj jeden akumulátor chladu, ktorý vytvára dodatočnú rezervu chladu.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Jednodverové chladničky s mrazničkou Liebherr alebo najprezeranejšie produkty Liebherr.

Reklama