Candy CIO 225 EE cena od 269,00 € | Pricemania

Candy CIO 225 EE

TOP 8
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 5 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Jednodverové chladničky s mrazničkou

CANDY CIO225EE.Candy CIO225EE je cenovo atraktívna kombinovaná chladnička, ktorá svoje miesto nájde napríklad v menších garsónkach pre jednu až dve osoby, študentských bytoch či na chatách a chalupách. Poteší tichým chodom (max. 40 dB) aj užitočnými funkciami, ako je automatické odmrazovanie, ktoré vám ...viac

Popis

CANDY CIO225EE.Candy CIO225EE je cenovo atraktívna kombinovaná chladnička, ktorá svoje miesto nájde napríklad v menších garsónkach pre jednu až dve osoby, študentských bytoch či na chatách a chalupách. Poteší tichým chodom (max. 40 dB) aj užitočnými funkciami, ako je automatické odmrazovanie, ktoré vám uľahčí údržbu.Pre koho je určená?Celkový úžitkový objem tohto modelu činí 179 litrov (163 + 16 litrov), čo značí, že sa hodí pre uskladnenie potravín až dvoch osôb. Kým mraziaca časť nie je pre maximalizáciu priestoru nijako delená, rozloženie chladničky je riešené pomocou:.

  • troch odkladacích plôch
  • .
  • boxu pre skladovanie ovocia a zeleniny
  • .
  • troch priehradok vo dverách
.Dlhodobo úsporná.S týmto modelom ušetríte ako pri kúpe, tak aj dlhodobo. Radí sa totiž po bok energeticky vysoko efektívnych spotrebičov triedy A++. Jeho celoročná typická spotreba vďaka tomu činí len 166 kWh energie, pričom poďakovať za to môže aj modernému LED osvetleniu. To samozrejme okrem vysokej energetickej efektivity prináša aj ďalšie výhody v podobe dlhšej životnosti, kvalitnejšieho osvetlenia a toho, že nevyžaruje teplo, takže zbytočne neskracuje čerstvosť potravín.Technické parametre Candy CIO225EE.Základné parametre.Objem celkom 179 l.Smer otvárania dverí Doprava.Zameniteľné otváranie Áno - autorizovaný servis.Spôsob montáže dvierok Pojazdy.Hlučnosť 40 dB.Komunikačný displej Nie.Regulácia teploty Termostat.Akumulačná doba 10 hod.Energetické parametre.Energetická trieda A + +.Ročná spotreba el. energie 166 kWh.Chladnička.Klimatická trieda 16-38°C / N-ST.Objem chladničky 163 l.Rychlá obnova teploty Nie.Počet polic lednice 3.Mraznička.Objem mrazničky 16 l.Trieda mrazničky * * * *.Mraziaci výkon 2 kg/24hod.Umiestnenie mrazničky Hore.Počet priehradok v mrazničke 1.Doplnková výbava.Ostatné parametre.Rozmery vstavby: š/v/h š/v/ h: 56 / 124,5 / 56 cm.Šírka 54 cm.Výška 122,1 cm.Hĺbka 54 cm.Hmotnosť 45 kg.Výrobca Candy.Kategória Chladničky Candy.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama