Pebble Time Round | Pricemania

Pebble Time Round

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Nové chytré hodinky Pebble Time Round! Jedná sa o prvý guľatý model z rady Pebble, hodinky sú navrhnuté v dizajne obyčajných ručičkových hodiniek a s digitálnym displejom pôsobí nesmierne elegantne. Hodinky majú hrúbku len 7,5 mm a vďaka ich extra nízkej hmotnosti (28g) je na ruke takmer nepocítite. ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Nové chytré hodinky Pebble Time Round! Jedná sa o prvý guľatý model z rady Pebble, hodinky sú navrhnuté v dizajne obyčajných ručičkových hodiniek a s digitálnym displejom pôsobí nesmierne elegantne. Hodinky majú hrúbku len 7,5 mm a vďaka ich extra nízkej hmotnosti (28g) je na ruke takmer nepocítite. Tieto hodinky sú najtenšie chytré hodinky nielen od firmy Pebble ale na celom súčasnom trhu. Sú dostupné v celom rade farebných variantov. Tieto farebné varianty hodiniek majú pásik o šírke 14mm. Vďaka hodinkám Pebble Time Round môžete mať letmým pohľadom prehľad o všetkých udalostiach, správach, správach aplikácií, prichádzajúcich hovoroch, fitnes meranie a ste stále v obraze. Rýchloupínacie vymeniteľný pásik a mnoho ciferníkov, ktoré sú k stiahnutiu vám dovolí zmeniť celkový dizajn hodiniek behom pár sekúnd. Hodinky majú výdrž batérie 2 dni a doba nabíjania činí iba 15 minút. Hodinky odolávajú vlhkosti a striekajúcej vode, nie sú však odolné proti úplnému ponoru do vody. Hodinky podporujú ako iOS tak Android telefóny a preto boli označené za najuniverzálnejší platformu medzi chytrými hodinkami. Obchod Pebble ponúka širokú škálu aplikácií, z ktorých môžete vyberať a väčšina je zdarma. Novinkou u rady hodiniek Pebble je integrovaná, stopovacie aplikácie Pebble Health, ktorú spoločnosť Pebble vyvinula v spolupráci s výskumníkmi zo Stanfordskej univerzity. Pebble Health sleduje vašu celodennú aktivitu, vaše kroky, vzdialenosti a všetok aktívny čas. Pebble Health automaticky pracuje aj keď idete do postele, sleduje váš spánok, hlboký spánok, čas kedy zaspíte a kedy sa prebudíte. Čo sa týka všetkých chytrých hodiniek súčasnosti, nové Pebble Time Round patrí medzi špičku!

Vlastnosti:
-chytré hodinky
-prelomový dizajn!
-farebný displej: 1,25"
-rozlíšenie: 180x180
-oleofóbna úprava: sklo odpudzuje látky olejovitého charakteru a odtlačky prstov
-akcelerometer, svetelný snímač, magnetometer, E-kompas
-hrúbka hodiniek: 7,5mm
-hmotnosť: 28g
-rýchloupínacie pások (vymeniteľný)
-šírka pásky: 14mm
-oznámenia: udalosti, prichádzajúce hovory, SMS, aplikácie, fitnes stopovanie a mnoho ďalších ...
-mnoho ciferníkov k stiahnutiu-voliteľný design
-mnoho aplikácií na Pebble Store
-výdrž batérie: 2 dni
-doba nabíjania: 15 minút
-odolné proti vlhkosti, dažďu
-podpora OS: Android 4.3+, IOS 8+
-Pebble Health: integrovaná aplikácia, ktorá sleduje vašu dennú aktivitu a spánok (vyžaduje firmware 3.8 alebo vyšší/Android aplikácie Pebble verzie 3.8/iOS aplikácia Pebble verzie 3.5 alebo vyšší)
-mnohými expertami označované za najlepšie chytré hodinky súčasnosti!

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

Reklama