Apple Watch Series 6 44mm

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Inteligentné hodinky

Apple sa opäť zameral na zdravotnú funkcie a predstavil prepracovanejšie a rýchlejšia Apple Watch Series 6. Nový rad ponúka senzor kyslíka v krvi, rýchlejšie nabíjanie, jasnejší displej a mnoho ďalšieho.V ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Inteligentné hodinky

Popis

Apple sa opäť zameral na zdravotnú funkcie a predstavil prepracovanejšie a rýchlejšia Apple Watch Series 6. Nový rad ponúka senzor kyslíka v krvi, rýchlejšie nabíjanie, jasnejší displej a mnoho ďalšieho.

V čom všetkom sa líšia Series 6 v porovnaní so Series 5? Stručné porovnanie funkcií nájdete nižšie.
Porovnanie Series 6 a Series 5

 Apple Watch Series 6Apple Watch Series 5
Senzor kyslíka v krvi V02maxÁNONIE
Always-on displejÁNO, 2,5x jasnejšieÁNO
Always-on displej s výškomeromÁNONIE
výdrž batérie

.

centier; "> 18 hodín

18 hodín

rýchle nabíjanieÁNO, úplné nabitie do 1,5 hodinyNIE, úplné nabitie do 2,5 hodínEKGÁNOÁNOprocesorS6, o 20% rýchlejší ako S5S5Wi-fi2,4GHz a 5GHziba 2,4GHzU1 Ultra Wideband čip (náhrada fyzických kľúčov - otváranie dverí, štartovanie auta)ÁNONIEFarebné prevedenie - červená

.

style = "color: # 008000;"> ÁNO

NIE

Farebné prevedenie - modráÁNONIEFarebné prevedenie - zlatá oceľÁNONIEFarebné prevedenie - čierna oceľNIEÁNOmateriály púzdrahliník, ušľachtilá oceľ, titánhliník, ušľachtilá oceľ, titán, keramika


Bu

. Už teraz na vašom zápästí.

Merajte si hladinu kyslíka v krvi revolučnom novým snímačom a aplikácií. Kedykoľvek a kdekoľvek si urobte EKG. Sledujte kondičné ukazovatele na zlepšenom stále zapnutom Retina displeji. Apple Watch Series 6 vám pomôžu žiť zdravšie, aktívnejšie as väčším prehľadom.

Kyslík v krvi

. Nádych inovácie.

Hladina kyslíka v krvi je dôležitým ukazovateľom celkovej kondície. Môžete si na jej základe urobiť predstavu, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík a akého množstva kyslíka sa mu dostáva. Jedinečný nový snímač a aplikácie v Apple Watch Series 6 umožňuje zmerať si hladinu saturácia krvi kyslíkom, kedykoľvek chcete, a priebežne ju sníma na pozadí aj počas dňa a noci.

nový snímač. Nové poznatky. Nový snímač kyslíka v krvi sa skladá zo štyroch klastrov elektroluminiscenčných diód (LED) a štyroch fotodiód. Je integrovaný v úplne novo skonštruovanom zadným kryštálu a v spojení s aplikáciou Saturácia kyslíkom zisťuje hladinu okysličenia krvi.

Posvieťte si na to podstatné. Zelené, červené a infračervené LEDky presvecujú cievy v koži zápästia a fotodiódy meria množstvo odrazeného svetla.

Pokročilé algoritmy potom vyhodnocujú farbu krvi, ktorá je ukazovateľom množstvo obsiahnutého kyslíka.

EKG

. na zápästie. kedykoľvek. Kdekoľvek.

Aplikácia EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovať elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zariadenia je to niečo mimoriadne. Lekárom poskytuje dôležité dáta a používateľom pokoj v duši.

Prst vám toho veľa povie o vašom srdci. Elektródy integrované v korunke Digital Crown a zadným sklíčku hodiniek snímajú elektrické impulzy srdca

. Stačí priložiť prst ku korunke Digital Crown a hodinky za 30 sekúnd vygenerujú vlnový priebeh EKG.

Aplikácia EKG dokáže indikovať, či srdcový rytmus vykazuje znaky fibrilácia predsiení - čo je závažná forma nepravidelného srdcového rytmu - alebo či má sínusový priebeh, ktorý je znakom normálnej srdcovej činnosti.

spánok

. Lepší deň začína lepšie nocí.

Poriadne sa vyspať je pre zdravie nesmierne dôležité. Nová aplikácia Spánok vám pomôže naučiť sa pravidelne chodiť spať v rovnakom čase a sledovať trendy toho, ako každú noc spíte.

Kondície.

Kondície je v hlave. Keď viete, ako ste na tom, máte motiváciu makať. Series 6 majú ešte presnejšie sledovanie tréningov vo vode, v telocvični aj na cestách. Sú to Apple Watch v najlepšej forme. A dostanú do formy aj vás.

Toľko možností vám zrýchli tep. Nech vás baví akýkoľvek druh pohybu, Apple Watch majú cvičenie presne pre vás. Vyberte si medzi behaním, plávaním, jogou, jazdou na bicykli alebo čímkoľvek iným, čomu sa venujete.

Mrknite, ako ste na tom. Nič vám neutečie. Keď ste vonku a ruku máte dole, stále zapnutý Retina displej je teraz 2,5 krát jasnejšia. Takže aj pri tréningu na ostrom slnku ľahko uvidíte všetky ukazovatele. Bez zdvíhanie zápästie alebo spomaľovania.

Nabrali výšku. Nový stále aktívny výškomer sleduje zmeny nadmorskej výšky v reálnom čase, vnútri aj vonku.

Pri turistických výšlapoch aj schádzaní zjazdoviek sa môžete spoľahnúť na ešte presnejšie ukazovatele.

Motivácia

. Nechajte sa vyhecovať do roztrhania tela.

Hudba a podcasty. Púšťajte si, čo vás motivuje k pohybu.

Vrátane 70 miliónov pesničiek z Apple Music.

Aktivity. Budú vás motivovať, nech menej sedíte, viac sa hýbete a cvičíte každý deň.

Zdieľanie aktivity. Zdieľajte svoje Aktivity s rodinou a priateľmi, nech sa môžete navzájom hecovať.

Súťaže. Pozývate priateľov do sedemdňových súťaží Aktivity.

farby

.

Ako oheň a voda.

Nová puzdra z modrého a červeného hliníka dopĺňajú našu kolekciu puzdier zo 100% recyklovaného hliníka.

navliekacie remienok

. Vkĺznite do niečoho nového.

Novinkou kolekcie Apple Watch Series 6 je remienok bez jediného švu, spony alebo pracky. Vyberte si z dvoch materiálov a deviatich rôznych veľkostí, aby vám presne sadol. Navliekacie remienok z mäkkej, pružnej silikónovej gumy je vrcholne pohodlný a ľahký. A prekvapivo ľahko sa dá navliecť aj stiahnuť.

Pletený navliekacie remienok. Silikónová vlákna sú prepletená s viac ako 16 000 nitkami priadze z recyklovaného polyesteru.

Výsledkom je remienok, ktorý má nielen krásnu textúru, ale taky je dokonale pružný.

displej

. stále zapnutý. Lepšie ako kedykoľvek predtým.

Keď ste vonku a ruku máte dole, stále zapnutý Retina displej je teraz ďaleko jasnejší. Takže ľahšie uvidíte všetky informácie na ciferníku. Ani nemusíte dvíhať zápästia, aby sa hodinky prebudili, nikdy nespí. Prejdením nadol zobrazíte Notification Center, prejdením hore otvorte Ovládacie centrum alebo kliknite na ľubovoľnú komplikáciu. Hodinkami pritom nemusíte ani hnúť.

Kvôli jednoduchým interakciám treba počas rokovania alebo pri inej činnosti nie je potrebné hodinky prebúdzať. 

Parametre Series 6

 • Zabudovaná GPS a GLONASS, Galileo a QZSS
 • S6 s 64-bitovým dvojjadrovým procesorom
 • barometrický výškomer
 • Kapacita 32 GB
 • Druhá generácia optického snímača tepovej frekvencie
 • Elektrický snímač tepovej frekvencie - aplikácia EKG
 • Senzor kyslíka v krvi
 • SOS volanie
 • Vylepšený akcelerometer snímajúce zrýchlenie až 32 g
 • Kompas, barometrický výškomer
 • gyroskop
 • Snímač okolitého osvetlenia
 • Always On LTPO OLED Retina displej s výškomerom - 2,5x jasnejšie než u Series 5
 • Korunka Digital Crown s haptické odozvou
 • Reproduktor, mikrofón
 • Vodeodolné do 50 metrov
 • Tvrdené Ion-X sklíčko
 • Wi-Fi (802.11b / g / nv pásme 2,4 GHz, 5GHz)
 • Bluetooth 5.0
 • Výdrž batérie až 18 hodín
 • watchOS 6

Apple Watch Series 6 sú vodeodolné do 50 metrov podľa normy ISO 22810: 2010

. To znamená, že sa dajú používať pri hladine, napríklad pri plávaní v bazéne alebo v mori. Nemali by sa ale používať pri prístrojovom potápaní, vodným lyžovanie a iných aktivitách, pri ktorých sa dostanú do kontaktu s rýchlo sa pohybujúce vodou alebo do väčších hĺbok.

Výdrž batérie závisí od používania a konfiguráciu; skutočné výsledky sa budú líšiť. Ďalšie informácie nájdeš na stránkach www.apple.com/cz/batteries a www.apple.com/cz/watch/battery.html .

 

Reklama

Reklama