Huawei Talkband B3 | Pricemania

Huawei Talkband B3

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Huawei Talkband B3 Black Náramok TalkBand B3 je fitness náramok, z ktorého môžete aj.telefonovať. Je to netradičný náramok, keďže sa odlišuje od ostatných.podobne zameraných náramkov na trhu. Prichádza na trh v tretej verzii ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Huawei Talkband B3 Black

 

Náramok TalkBand B3 je fitness náramok, z ktorého môžete aj.telefonovať. Je to netradičný náramok, keďže sa odlišuje od ostatných.podobne zameraných náramkov na trhu. Prichádza na trh v tretej verzii a.rozhodne patrí medzi najkrajší z trojice TalkBandov. Huawei si.uvedomuje, že je to zároveň dizajnová vec a tak ho dodáva v štyroch farbách – čiernej, bielej, zlatej a titánovej. Tomu sú prispôsobené aj.náramky. Opäť je tu dostupnosť náramkov pre používateľov, ktorí chcú.nosiť klasický "hodinový" remienok alebo plastový športovo ladený.

Podľa toho ich rozlišuje na Active (plastové náramky), Classic (hnedá a zlatá.verzia koženého náramku) alebo Elite (titánový náramok).

Čo všetko dokáže

V prvom rade bude každého z vás zaujímať fitness funkcia. Náramok.automaticky počíta prejdené kroky. Počas dňa máte kedykoľvek informáciu.o tom, ako ste na tom s vašou aktivitou. Na rozdiel od najlacnejších.náramkov tu máte aj OLED displej, ktorý je dotykový. Na ňom uvidíte.všetko potrebné na ovládanie náramku, ako aj notifikácie aplikácií zo.smartfónu alebo informácie o prichádzajúcich hovoroch.

Náramok je.pripravený na sledovanie behu, bicyklovania, lezenia alebo spánkového.režimu. V prípade záznamu jazdy na bicykli je tu oproti verzii TalkBand 2.zmena. Už tu nie je automatická detekcia. Musíte na hodinkách zvoliť.tento režim a aj ho potom ukončiť. Automaticky však funguje.zaznamenávanie počtu prejdených schodov. Telefonovanie Náramok je.vlastne len jedna zo súčastí. Tou hlavnou je samotný fitness "tracker".či handsfree súprava v jednom. Z náramku sa dá hlavný modul s displejom.odopnúť a to vtedy, keď ho potrebujete nabíjať. V prípade.prichádzajúceho hovoru ho odopnutím prijmete, zároveň náramok vibruje.Stlačením tlačidla na boku vibrovanie vypnete ak nechcete hovor prijať.alebo ho zrušiť priamo na telefóne. Ďalšie funkcie Displej, podobne ako.pri klasických inteligentných hodinkách môže obsahovať rôzne údaje. Je.tu niekoľko typov na výber. Striedajú sa rôzne motívy hodín so zobrazením dátumu, stavu akumulátora atď. Okrem toho je tu verzia.displeja aj so zobrazením aktuálnej predpovede počasia. Náramok vás.upozorní ak sa vzdialite od telefónu na viac ako 10 metrov alebo sa z.akýchkoľvek dôvodov preruší spojenie. Priamo z displeja môžete vyvolať.spätné zavolanie pri zmeškanom hovore a prezerať kontakty. Na to, aby.ste ich naplno využili potrebujete aplikáciu Huawei Wear. Slúži na.prvotné spárovanie hodiniek aj synchronizáciu zaznamenaných fitness.údajov počas dňa. Tiež sa dajú nastaviť budíky, ktoré vás potom.vibrovaním zobudia.

Vzhľadom na to, že TalkBand B3 má prepracovaný.akcelerometer, sledujú aj vaše spánkové fázy. Na základe toho vás ráno.zobudia. Zvolíte si čas, kedy najneskôr potrebujete späť a hodinky vás.zobudia skôr, v najľahšej fáze spánku. Praktické skúsenosti Máme viac.ako ročné skúsenosti s verziou TalkBand B2, takže si ich porovnali.Nepotešilo nás počítanie krokov. V priemere sme počas dňa spravili na.novej verzii náramku oproti starému o 1500 krokov viac. Preverili sme si.tak počítanie krokov. B2 napočítalo 100 krokov na krok presne. B3 už.pri 100 krokoch mal o 10 krokov viac. Je možné, že aktualizácia firmvéru.spresní počítanie krokov. Je pravda, že Huawei sa o svoje veci stará a.používatelia majú niekoľkokrát do roka servis v podobe vylepšení.algoritmov a funkcií náramku.

OLED displej sa nám v tejto verzii zdal.príliš citlivý. Jemné zaváhanie a omylom spustíte funkciu, ktorú ste.pôvodne chceli len "prelistovať" ďalej. Ak sa ich naučíte ovládať,.budete spokojní práve s touto citlivosťou / rýchlosťou. Bude to extra.rýchly náramok a nebude vás ničím zdržovať.obrázok ilustračný.

 

VLASTNOSTI:

Pamäť 128 kB RAM; 16 MB flash

Prenos dát Bluetooth 4.2

Váha 95,8 gramov

Rozmery 210 x 21,7 x 12,2 mm

Materiál oceľový/kožený remienok, oceľové telo

Displej 0,73 " PMOLED; rozlíšenie 80 x 128 px

Fotoaparát neobsahuje

Kamera neobsahuje

Mikrofón obsahuje

Reproduktor neobsahuje

Vibračná signalizácia neobsahuje

Batéria 91 mAh; výdrž približne 3-4 dni

Nabíjanie Náramok je plne nabitý za 2 hodiny; bezdrôtové nabíjanie

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Inteligentné hodinky Huawei alebo najprezeranejšie produkty Huawei.

Reklama