Apple Watch Series 3 Nike+ 38mm cena od 205,86 € | Pricemania

Apple Watch Series 3 Nike+ 38mm

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 229,00 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Inteligentné hodinky

Apple Watch Series 3 GPS Nike+ Aluminium Nike Sport Band Black GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka. Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu. A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme: Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Apple Watch Series 3 Nike+ 38mm

Popis

Apple Watch Series 3 GPS Nike+ Aluminium Nike Sport Band Black

GRATULUJEME: Na tento výrobok platí 2. ročná Turbado záruka.
Náša záruka Vám ponúka viac ako záruka výrobcu.

A za príplatok 10% Vám ešte pribalíme:

Záručný servis do 48 hodín. 30-dňová skúška spokojnosti s tovarom. Odkup / výmena starého za nový model. A ak tieto služby nevyužijete do 2. rokov, peniaze za príplatok Vám vrátime!


Vo vrcholnej forme.

Inteligentné koučovanie. Zlepšená aplikácia Tepová frekvencia. Tvoje obľúbené playlisty priamo na zápästí. A vstavaný výškomer. To sú Apple Watch Series 3. Zapoja sa do všetkých tvojich aktivít, namotivujú ťa a pomôžu ti ostať v kontakte s ostatnými. Ešte viac než predtým.Dokonalé športové hodinky

Vďaka vstavanému GPS a novému výškomeru dokážu Apple Watch Series 3 zmerať všetky tvoje tréningy pod holým nebom. Nová verzia aplikácie Tréning prináša intenzívny intervalový tréning a automatické počítanie preplávaných dĺžok v bazéne. A na zápästí si so sebou na tréning môžeš vziať aj viac motivujúcej hudby než kedykoľvek predtým.GPS a výškomer. Sleduj vzdialenosť aj stúpanie.

Vstavané GPS zaznamenáva vzdialenosť, rýchlosť a trasu tvojich tréningov vonku. A výškomer zas sleduje prevýšenie počas tvojich najkopcovitejších etáp aj najstrmších výstupov. Keď sa vrátiš domov, vo svojom iPhone nájdeš ešte detailnejšie štatistiky — ak si ten typ, čo má rád čísla.S obľúbeným playlistom na zápästí nestratíš motiváciu.

S Apple Watch Series 3 si môžeš vziať so sebou viac hudby všade. Tvoje obľúbené playlisty Apple Music sa automaticky synchronizujú s hodinkami, aby ti už nikdy nedošla motivácia uprostred tréningu.Viac metrík, väčšia motivácia.

Meraj si obľúbené športové aktivity pod holým nebom alebo v hale — od behu, cyklistiky a plávania, až po intenzívny intervalový tréning. A ak robíš rôzne športy, jednoducho môžeš prejsť z jedného na druhý a na konci si pozrieť komplexné zhrnutie.Spáruj si hodinky s fitkom.

Svoje hodinky bezdrôtovo spáruješ s kompatibilnými strojmi v posilňovni jedným ťuknutím.3 Takže všetky dôležité metriky, ako sú tepová frekvencia, rýchlosť a spálené kalórie, budeš mať zosynchronizované a presne zmerané.Vždy pripravené skočiť do bazéna alebo do mora.

Apple Watch Series 3 sú odolné voči vode a dokážu ti merať tréningy v bazéne, v jazere, aj v mori. A keď doplávaš, zvukové vibrácie odstránia vodu z ich reproduktora.Sleduj, ako napreduješ.

Ako všetky aktivity, ktorým sa venuješ počas dňa, aj tréningy sa započítavajú pri uzatváraní tvojich kruhov Pohyb, Tréning a Státie. A v iPhone si môžeš prezrieť históriu svojich kruhov a tréningov a sledovať tak svoje výkony v priebehu času.Inteligentné sledovanie aktivity

Apple Watch Series 3 ti ukazujú, ako sa celý deň hýbeš, či už ideš na bicykli do práce, robíš s deťmi stojky na hlave alebo sa potíš v posilňovni.Menej seď. Viac sa hýb. Poď cvičiť.

Tri jednoduché kruhy ti ukazujú, koľko sa každý deň hýbeš, a motivujú ťa hýbať sa viac, aby si ich uzavrel. Zisti, či priveľa nesedíš. Meraj, koľko krokov nachodíš a koľko kalórií spáliš. Aspoň 30 minút denne sa venuj fyzickej aktivite. Nemusí to byť v jednom kuse.Koučovanie. Je to len pre tvoje dobro.

Apple Watch Series 3 ťa vždy vedia správne namotivovať. Presne ako osobný tréner. Ráno ti ukážu personalizovaný prehľad o tom ako sa ti darí. Večer ti zasa poradia, ako môžeš uzavrieť svoje kruhy. Každý mesiac potom, na základe histórie svojej aktivity a tréningov, dostaneš novú úlohu na splnenie.Upravené aj pre invalidný vozík. Fitnes pre všetkých.

Apple Watch Series 3 zohľadňujú rôzne techniky odrážania a povrchy, aby presne merali Aktivity aj vozíčkárom. A ponúkajú aj dva špeciálne vozíčkárske tréningové módy.Asistent na celý deň

Odpovedz na zmeškaný hovor. Skontroluj svoj let. Nechaj sa navigovať do reštaurácie. S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom dôležitom a pohodlne a rýchlo urobiš to, čo chceš.Volania a správy. Vždy si na príjme.

Si niekde vonku? Posielaj textové správy, uskutočňuj a prijímaj telefonické hovory a zvukové hovory FaceTime pomocou praktickej klávesnice. alebo si vypočuj správy zo svojho odkazovača. Rovnako si môžeš rýchlo a jednoducho privolať pomoc pomocou funkcie SOS.Všemožné typy ciferníkov. Všemožne prispôsobiteľné.

Prispôsob si ciferníky, aby si na nich mal informácie, ktoré chceš mať stále na očiach, fotky, ktoré ťa vždy potešia, alebo aplikácie, ktoré chceš spúšťať jediným ťuknutím. Striedať ciferníky môžeš potiahnutím prsta. Začni deň s inteligentným ciferníkom Siri a keď pôjdeš vyzdvihnúť deti, prepni si ho na ciferník Toy Story.

Vývoj ceny

Reklama

Reklama