Apple Watch Nike Series 6 44mm cena od 399,00 € | Pricemania

Apple Watch Nike Series 6 44mm

TOP 14
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Inteligentné hodinky

Budúcnosť zdravia je už teraz na vašom zápästí. Beh láka. Apple Watch Nike s aplikáciou Nike Run Club sú vašim dokonalým bežeckým partnerom. Exkluzívne ciferníky Nike sú teraz prispôsobiteľnejšie s modulárnymi komplikáciami. A s režimom Nike Twilight Mode je kedykoľvek správny čas na akciu. Môžete bežať ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Apple Watch Nike Series 6 44mm

Popis

Budúcnosť zdravia je už teraz na vašom zápästí. Beh láka. Apple Watch Nike s aplikáciou Nike Run Club sú vašim dokonalým bežeckým partnerom. Exkluzívne ciferníky Nike sú teraz prispôsobiteľnejšie s modulárnymi komplikáciami. A s režimom Nike Twilight Mode je kedykoľvek správny čas na akciu. Môžete bežať bez Apple Watch Nike. Ale prečo by ste mali?   Zmerajte si hladinu kyslíka v krvi pomocou nového revolučného senzoru a aplikácie. Vezmite si EKG so sebou kedykoľvek a kamkoľvek. Pozrite si svoje fitness ukazovatele na vylepšenom, stále zapnutom Retina displeji. Vďaka hodinkám Apple Watch Series 6 máte na dosah zdravší, aktívnejší a prepojenejší život.   Hlavné vlastnosti Meranie hladiny kyslíku v krvi, aplikácia Saturácia kyslíkom Aplikácia EKG Stále zapnutý Retina displej O 30 % väčšia obrazovka, ktorá siaha až do rohov (v porovnaní s Apple Watch Series 3) Až o 11% tenší rám displeju v porovnaní s Apple Watch série 3 Oznámenie o pomalom a rýchlom srdcovom tepe Oznámenie o nepravidelnom srdcovom rytme Tiesňové SOS volanie Detekcia pádu Monitorovanie hluku Vodeodolnosť pre plávanie Vstavaný kompas Stále aktívny výškomer Puzdro z hliníku   Zdravie Meranie hladiny kyslíku v krvi Aplikácia Saturácia kyslíkom Aplikácia EKG Aplikácia Spánok Oznámenie o pomalom a rýchlom tepe Oznámenie o nepravidelnom srdcovom rytme Korunka Digital Crown s haptickou odozvou Elektrický snímač tepovej frekvencie, aplikácia EKG Druhá generácia optického snímača srdcovej činnosti Detekcia pádu Tiesňové SOS volania Monitorovanie hluku Motivačné krúžky aktivity s možnosťou zdieľania a vytvárania súťaží   Vlastnosti Kapacita 32 GB Snímač kyslíku v krvi, aplikácia Saturácia kyslíkom Kompas GPS GLONASS Vodeodolnosť do 50 metrov Stále aktívny výškomer Akcelerometer (sníma zrýchlenie až 32 g) Gyroskop Snímač okolitého osvetlenia Reproduktor až o 50% hlasnejší a mikrofón druhej generácie Apple Pay GymKit Hudba a podcasty, vrátane 70 miliónov pesničiek z Apple Music Telefonovanie a SMS správy Oznámenia a mapy Apple Pay   Displej Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej 44mm puzdro 368 x 448 pixelov Displej s plochou 977 mm2 O viac ako 30% väčší displej v porovnaní s Apple Watch série 3 Až o 11% tenší rám displeju v porovnaní s Apple Watch série 3 Puzdro je vyrobené so 100% recyklovateľného hliníku Jas 1000 nitov Zadná strana vyrobená z keramiky a safírového kryštálu   Čip Čip S6 SiP (o 20% rýchlejší ako čip S5) 64 bitový dvojjadrový procesor Bezdrôtový čip Apple W3 U1 (UWB)   Pripojenie Wi-Fi 802.11b/g/n v pásme 2,4 GHz a 5 GHz Bluetooth 5.0   Napájanie Vstavaná nabíjateľná lithium-iontová batéria Výdrž batérie až 18 hodín Magnetický nabíjací kábel   Apple Watch Series 6, Apple Watch SE a Apple Watch Series 3 vyžadujú iPhone 6s alebo novší so systémom iOS 14 alebo novším.

Parametre

Výrobca: Apple
 
Uhlopriečka displeja: 1000
Rozlíšenie displeja: 368 x 448
Dotyková obrazovka: Áno
Typ displeja: OLED
Životnosť batérie: 1000

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
JanPred 1 týždňom a 4 dňami

 • funkcionalita
 • variabilita funkcií
 • spoľahlivosť
 • dizajn
 • komunikácie s Apple príslušenstvom
 • možnost telefonovať hodinkami
 • zdravotné funkcie
 • treba nabíjat kazdý den
10
AnonymPred 1 týždňom a 4 dňami

Apple je Apple! Tu niet co velmi hodnotit, kto Apple pozna, vie o com to je a kto jo nepozna vrelo odporucam zoznamit sa.

 • Rýchle, prehľadné, veľký display, dosť dlhý remienok na široké zápästie (pribalený je aj kratší), celkom ľahké na inštaláciu, spokojnosť, hlavne EKG, TF, oxygen, chôdza a kalórie;))
 • Batéria-lepšia ako modely predtým ale aj tak každý druhý deň nabíjam
 • Mohlo by byť k tomu ochranné sklo-fólia.

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama