Alcatel Movetime | Pricemania

Alcatel Movetime

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Inteligentné hodinky

Alcatel Movetime   Detské hodinky s aplikáciou MOVETIME. Deti môžu z hodiniek zodpovedať a volať, hodinky sledujú ich polohu, možné nastavenie bezpečných zón. Tech. info: Proc. Mediatek MT2502C, WiFi, BT4.0, GPS, LBS, IP65, 0.95 LED displej, ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Alcatel Movetime

 

Detské hodinky s aplikáciou MOVETIME. Deti môžu z hodiniek zodpovedať a volať, hodinky sledujú ich polohu, možné nastavenie bezpečných zón. Tech. info: Proc. Mediatek MT2502C, WiFi, BT4.0, GPS, LBS, IP65, 0.95 LED displej, batérie 380mAh, 900 / 1800MHz

Vďaka stupňu krytia IP65 hodinky bez problému odolajú aj prachu alebo prúdu tečúcej vody. Disponujú aj ďalšími užitočnými funkciami, ako je jednoduchý krokomer alebo štatistiky o pohybe dieťaťa.

Rodičia i odborníci sa zhodujú v tom, že práve predškolské leta dieťaťa výrazne utvárajú jeho osobnosť. Už v troch rokoch si napríklad dieťa začína vyberať oblečenie, ktoré chce nosiť, a okolo piateho roku sa čím ďalej viac osamostatňuje. To je často v rozpore s obavami rodičov o bezpečnosť potomka, ktoré sú síce prirodzené, ale pre zdravý rozvoj dieťaťa nie je najlepšie, keď ho neustále všade vodí za ručičku. Oveľa prezieravejšie je pozorovať prvé samostatné krôčiky vašich ratolestí diaľky a nechať ich poznávať svet vlastnými očami. Práve nové detské hodinky Alcatel MOVE TIME Track & Talk sú pomôckou, ktorá vám umožní byť spolu, aj keď ste v práci a dieťa v škôlke alebo v škole.

Pestrofarebné hodinky s jednoduchým, detsky roztomilým dizajnom možno ľahko spárovať s akýmkoľvek smartfónom s operačným systémom iOS (Apple) alebo Android. Srdcom hodiniek je GPS lokátor, ktorý v rade desiatok sekúnd a s presnosťou na metre zameria vášho syna či dcéru ako v otvorených vonkajších priestoroch, tak vo vnútri budov. Akonáhle zistí polohu dieťaťa, odošlú hodinky signál do vášho smartphonu a vďaka špeciálnej aplikácii sa počas 90 sekúnd dozviete, kde sa váš potomok práve nachádza.

Ďalšou prednosťou hodiniek Alcatel MOVE TIME Track & Talk, obsahujúcich SIM kartu, je možnosť nastavenia tzv. Bezpečnej zóny. Každý rodič vďaka tomu môže svojmu dieťaťu vymedziť priestor, v ktorom sa obyčajne pohybuje. Vokamžiku, kedy dieťa tento virtuálny priestor opustí, vyšlú hodinky do vášho mobilu upozornenia a vy potom môžete svojmu dieťaťu obratom zavolať či poslať hlasovú správu. Na hodinkách sa zároveň zobrazí, od koho táto správa prišla.

Komunikácia medzi vami a vašou ratolesťou ale funguje aj opačne. Svojmu potomkovi môžete do jeho hodiniek nastaviť až desať "bezpečných" telefónnych čísel, ktoré sa aktivujú pomocou jediného stlačenia tlačidla na hodinkách. To sa môže hodiť napríklad v situácii, kedy si s vami chce vaše dieťa len tak porozprávať, ale aj vyslať signál, že sa deje niečo neobvyklé. Ďalšou výhodou hodiniek je, že dieťa nemusí vedieť čítať. Stačí, keď v prípade potreby stlačí na tri sekundy tlačidlo, a odošle vám tým hlasovú správu.

 

Technické parametre

Typ: detské smartwatch

Displej
Uhlopriečka: 0.95"
Typ: farebný
Ovládanie: tlačidlové

Kompatibilita: Android / iOS

Funkcie
krokomer
čas
hovor
SMS
gyroskop

Material: guma

Batéria
Výdrž: 96 hod.
Možnosť nabíjania: Dock

Konektivita
WiFi
GPS
Bluetooth 4.0

Možnosť SIM: nano SIM
 

Stránky o produkte:

http://www.alcatelonetouch.com/global-en/

Vývoj ceny

Reklama

Reklama