Omron Comp Air C28 cena od 69,99 € | Pricemania

Omron Comp Air C28

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Inhalátory

Inhalátor vyhral po štvrtý krát ocenenie Heureka ProduktRoku 2015-2018!Piestový kompresorový inhalátor OMRON C28P s vysokým výkonom.Typ: NE-C28P..vysoký nebulizačný výkon 0,5ml/min. (kratší čas inhalovania).veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD.Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Inhalátory

Popis

Inhalátor vyhral po štvrtý krát ocenenie Heureka ProduktRoku 2015-2018!Piestový kompresorový inhalátor OMRON C28P s vysokým výkonom.Typ: NE-C28P.

  .
 • vysoký nebulizačný výkon 0,5ml/min. (kratší čas inhalovania)
 • .
 • veľkosť produkovaných častíc v aerosole 3µm MMAD
 • .
 • Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set
 • .
 • najlepší aj na viskózne (hustejšie, olejovité) liečivá na báze kyseliny hyaluronovej
 • .
 • malý a prenosný prístroj
 • .
 • minimálne zostatkové množstvo liečiva
 • .
.Cena zahŕňa: prístroj, inhalačná súprava V.V.T., hadica, náustok, maska pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, cestovné puzdro, návod, záručný list.https://youtu.be/xcZCR_lB5Z8.Novinka: v ponuke máme teraz aj knižku pána Dobiáša: Ako neprísť o dieťa – prvá pomoc pre mamičky a všetkých, čo sa starajú o deti:.Priebeh inhalácie:.O V.V.T.™ technológii.Jedinečná Technológia Virtuálneho Ventilu (V.V.T.) je prielomovým riešením v respiračnej terapii.Umožňuje otváranie a zatváranie vytvárania aerosólu v inhalačnej súprave len na základe nádychu a výdychu. Eliminuje sa tým plytvanie liečivom pri výdychu a zbytočné nadychovanie aerosólu bez liečivého obsahu.Systém V.V.T. ™ tiež zabezpečuje, že pacient dostane viac aerosolizovaného liečiva pri správnej veľkosti častíc.Vzhľadom na jedinečnú štruktúru výstupu aerosólu a výdychového ventilu, štrbiny na prívod vzduchu, viečka a inhalátora - súprava má virtuálnu funkciu výdychového ventilu - bez skutočného silikónového ventilu.Princíp vytvárania aerosolu s V.V.T. technológiou OMRON:.Veľkosť produkovaných častíc - efektívnosť terapie.Veľkosť častíc v aerosole určuje, kde v respiračnom systéme sa liek efektívne využije. Veľké častice nad 5 mikrometrov sa dostanú do úst, hrdla a do nosnej dutiny. To zvládne aj para z vriacej vody. Menšie častice, ktoré sa dostanú až do dolných dýchacích ciest, sú potrebné na liečbu priedušiek a dolných alveol. Sem sa dostanú častice so strednou hmotnosťou aerodynamického priemeru (MMAD) 3 mikrometre, ktoré vytvoríte len efektívnou V.V.T. inhalačnou súpravou.Pri naparovaní vriacou vodou sa takto malé častice nedajú vytvoriť.S inhalátorom Vám nehrozí riziko obarenia sa a v prípade detí je ich spolupráca na terapii oveľa lepšia, keďže majú voľné ruky a oči a môžu sa tak hrať, alebo venovať pozornosť rozprávke, či inej obľúbenej činnosti.Usadzovanie aerosolových liečivých častíc v dýchacej sústave:.Čistenie.Použite komerčne dostupný dezinfekčný prostriedok. Postupujte podľa inštrukcií poskytnutých výrobcom dezinfekčného prostriedku.Súpravu a jej časti omyte pod tečúcou vodou a pretrite jemnou handričkou, ktorá nepúšťa chĺpky.Vo výnimočných prípadoch použite najjemnejšiu zubnú kefku a to aj na trysku, modrú vaporizačnú hlavicu a jej rôzne jemné záhyby.Poznámka: Nikdy nečistite benzénom, riedidlom alebo horľavou chemikáliou. Nikdy nezasúvajte rozširujúce predmety do trysky inhalačnej súpravy.Dezinfekcia.Časti môžu byť vyvárané medzi 15 až 20 minútami.Po vyvarení starostlivo vyberte súčasti z vody, odstráňte nadbytočnú vodu a nechajte vyschnúť v čistom prostredí.(Podrobnosti nájdete v návode na použitie inhalátora.).

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Inhalátory Omron, najprezeranejšie produkty Omron alebo najlacnejšie Inhalátory.

Reklama