Sony PlayStation 5 cena od 499,99 € | Pricemania

Sony PlayStation 5

TOP 4

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Herné konzoly

PlayStation 5 od Sony je herná konzola, ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Herné konzoly

Popis

PlayStation 5 od Sony je herná konzola, ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa môžete tešiť na úplne nové grafické aj herné možnosti - vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie.

Sony navyše prináša aj nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja. Exkluzívnemu zážitku napomôže tiež extrémna rýchlosť zásluhou SSD a exkluzívne tituly, ktoré si zahráte len na PlayStation. V tejto klasickej verzii navyše aj s Blu-ray mechanikou, aby ste si hry mohli užívať z fyzických diskov a napríklad ich začleniť do vašej zbierky.

 

Kľúčové vlastnosti:

 • Geniálny ovládač DualSense pre ešte väčšie vtiahnutie do deja
 • HDR technológia pre tie najživšie farby
 • Podporuje výstup 8K a 4K
 • Technológia Ray Tracing sa postará o novú úroveň realistického spracovania
 • Výstup až 120 snímok za sekundu vďaka frekvencii 120 Hz
 • Blu-ray mechanika

 

PlayStation 5 – to je revolúcia v hraní!

 

Extrémny výkon

PlayStation 5 prináša dych vyrážajúci výkon vďaka špeciálnemu procesoru v kombinácii so špičkovou grafikou a super rýchlym SSD. Nové PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre!


 

Technológia Ray Tracing

Každý lúč svetla je nasimulovaný zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, kde na vás čakajú dokonalé tiene a odrazy.


 

Najnovšie hry

Prináša tiež nové funkcie a už spočiatku desiatky hier, ktoré vám umožnia užiť si najnovšie tituly ešte intenzívnejšie - so silnými príbehmi aj dychvyrážajúcim spracovaním.


 

Vtiahne vás do deja

Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou nového ovládača DualSense a funkcií, ako je hmatová odozva alebo technológia 3D zvuku a ďalšie.

Blesková rychlost
Užij si výkon speciálního procesoru, grafiky a jednotky SSD s integrovanými vstupy/výstupy, přepisující pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže.

Ultrarychlý disk SSD
Užij si hru na maximum díky bleskurychlému načítání nainstalovaných her pro konzoli PS5™.

Integrované vstupy/výstupy
Přizpůsobená integrace systémů v konzoli PS5™ umožňuje tvůrcům pracovat s daty na disku SSD tak rychle, že mohou designovat své hry dosud nevídaným způsobem.

Ohromující hry
Kochej se neuvěřitelnou grafikou a vychutnej si nové funkce konzole PS5™.

Technologie Ray Tracing
Nech se vtáhnout do herních světů s novou úrovní realistického zpracování. Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť, takže tě v podporovaných hrách pro konzoli PS5™ čekají naprosto realistické stíny a odrazy.

Hraní na televizoru s rozlišením 4K
Zahraj si své oblíbené hry pro konzoli PS5™ na své bombastické televizi s rozlišením 4K.

Výstup až 120 snímků za sekundu díky frekvenci 120 Hz
V kompatibilních hrách si užiješ naprosto plynulé hraní se závratnou snímkovou frekvencí až 120 snímků za sekundu, kterou ti na obrazovkách 4K zajistí podpora výstupu s frekvencí 120 Hz.

 

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
MarcelPred 9 mesiacmi a 2 týždňami

lepsi ako xbox

 • Pekny dizajn
 • Kompatibilita s ps4
 • Oproti ps4 je konzola velmi ticha
 • Nic ma nenapada
10
JanciPred 9 mesiacmi a 2 týždňami

Playstation 5 ma naozaj milo prekvapil. Oproti PS4 pro sa nejedná o obrovský skok v grafike, ale skôr o malé detaily ako je ovládač(lepšie držanie, odozva, prepracované vibrácie). Konzola beží hladšie. Mňa osobne dizajn oslovil už pri prezentácii a skvele sa hodí do môjho interiéru. Uvažoval som aj nad Xboxom X, ale som rád, že som kúpil Playstation. Xbox má lepšie spracované členstvo a spätnú kompatibilitu. Ja by som ju aj tak moc nevyužil. Xbox som nikdy nemal a tak ani hry zo starších generácii. Ale Gamepass, online hranie a kompatibilita je asi jediné v čom má navrch. Výkon je prakticky rovnaký. Playstation ho prekoná v hrách a aj ovládači. Mňa Halo ani Forza nikdy nezaujali.

 • Skvelé spracovanie
 • Tichá
 • Ovládač

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Herné konzoly Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Herné konzoly.

Reklama