Sony PlayStation 5

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Herné konzoly

PlayStation 5 od Sony je herná konzola, ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Herné konzoly

Popis

PlayStation 5 od Sony je herná konzola, ktorá definuje budúcnosť hrania. Sony ju od samého základu navrhlo tak, aby ste si s ňou hry užili ako nikdy predtým. Na prvý pohľad zaujme futuristickým dizajnom, to hlavné je ale vo vnútri. U desiatok pripravovaných hier sa môžete tešiť na úplne nové grafické aj herné možnosti - vďaka špičkovému hardvéru aj symbióze výkonu a optimalizácie.

Sony navyše prináša aj nový ovládač DualSense, ktorý sa postará o to, že budete oveľa viac vtiahnutí do deja. Exkluzívnemu zážitku napomôže tiež extrémna rýchlosť zásluhou SSD a exkluzívne tituly, ktoré si zahráte len na PlayStation. V tejto klasickej verzii navyše aj s Blu-ray mechanikou, aby ste si hry mohli užívať z fyzických diskov a napríklad ich začleniť do vašej zbierky.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Geniálny ovládač DualSense pre ešte väčšie vtiahnutie do deja
  • HDR technológia pre tie najživšie farby
  • Podporuje výstup 8K a 4K
  • Technológia Ray Tracing sa postará o novú úroveň realistického spracovania
  • Výstup až 120 snímok za sekundu vďaka frekvencii 120 Hz
  • Blu-ray mechanika

 

PlayStation 5 – to je revolúcia v hraní!

 

Extrémny výkon

PlayStation 5 prináša dych vyrážajúci výkon vďaka špeciálnemu procesoru v kombinácii so špičkovou grafikou a super rýchlym SSD. Nové PlayStation dokáže oveľa viac a spoznáte to v každej hre!


 

Technológia Ray Tracing

Každý lúč svetla je nasimulovaný zvlášť. Vďaka tomu zažijete novú úroveň realistického spracovania, kde na vás čakajú dokonalé tiene a odrazy.


 

Najnovšie hry

Prináša tiež nové funkcie a už spočiatku desiatky hier, ktoré vám umožnia užiť si najnovšie tituly ešte intenzívnejšie - so silnými príbehmi aj dychvyrážajúcim spracovaním.


 

Vtiahne vás do deja

Konzola vás dokonale vtiahne do deja nielen vďaka obrovskému výkonu, ale aj zásluhou nového ovládača DualSense a funkcií, ako je hmatová odozva alebo technológia 3D zvuku a ďalšie.

Blesková rychlost
Užij si výkon speciálního procesoru, grafiky a jednotky SSD s integrovanými vstupy/výstupy, přepisující pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže.

Ultrarychlý disk SSD
Užij si hru na maximum díky bleskurychlému načítání nainstalovaných her pro konzoli PS5™.

Integrované vstupy/výstupy
Přizpůsobená integrace systémů v konzoli PS5™ umožňuje tvůrcům pracovat s daty na disku SSD tak rychle, že mohou designovat své hry dosud nevídaným způsobem.

Ohromující hry
Kochej se neuvěřitelnou grafikou a vychutnej si nové funkce konzole PS5™.

Technologie Ray Tracing
Nech se vtáhnout do herních světů s novou úrovní realistického zpracování. Každý paprsek světla je nasimulován zvlášť, takže tě v podporovaných hrách pro konzoli PS5™ čekají naprosto realistické stíny a odrazy.

Hraní na televizoru s rozlišením 4K
Zahraj si své oblíbené hry pro konzoli PS5™ na své bombastické televizi s rozlišením 4K.

Výstup až 120 snímků za sekundu díky frekvenci 120 Hz
V kompatibilních hrách si užiješ naprosto plynulé hraní se závratnou snímkovou frekvencí až 120 snímků za sekundu, kterou ti na obrazovkách 4K zajistí podpora výstupu s frekvencí 120 Hz.

 

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Herné konzoly Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Herné konzoly.

Reklama