Citadelle Reserve Gin 0.7l

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Gin

Gin Citadelle Réserve je znovuzrodením zlatého ginu! V roku 2008 totiž muž menom Alexander Gabriel vyvolal senzáciu, keď ponúkol svetu túto starenú podobu ginu, ktorú nikto nevidel dobré storočie.Po niekoľkých rokoch experimentovania dotiahol svoj recept do úplnej dokonalosti pridaním 3 druhov botaník ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Gin

Popis

Gin Citadelle Réserve je znovuzrodením zlatého ginu! V roku 2008 totiž muž menom Alexander Gabriel vyvolal senzáciu, keď ponúkol svetu túto starenú podobu ginu, ktorú nikto nevidel dobré storočie.

Po niekoľkých rokoch experimentovania dotiahol svoj recept do úplnej dokonalosti pridaním 3 druhov botaník – ázijského citrusového ovocia yuzu, alpskej paliny génepi a nevädze, ako aj starením pozostávajúcim z 5 mesiacov odpočívania v sudoch z 5 druhoch dreva (v agátových, morušových, čerešňových, orechových a francúzskych dubových sudoch). V záverečnej fáze zrenia sa gin z jednotlivých sudov zmieša a je premiestnený do elipsovitého dubového suda, ktorý je vysoký až 2,45 m. Tento premyslený spôsob starenia sa vo finále odrazil v harmonickej a delikátnej chuti. Gin Citadelle Réserve je jediný alkoholický nápoj, ktorý sa vo Francúzsku vyrába touto avantgardnou metódou, ktorá zintenzívňuje citrusové tóny ginu a vyvoláva elegantne hladký pocit v ústach.Je to gin ako stvorený pre miešanie klasického Gin Martini!

Farba: svetlá, priezračne zlatá
Vôňa: bylinné tóny sušených korenín, kokos, tabak, pomarančové kvety, borievky, zelený čaj
Chuť: hodvábne bohatá, trochu korenistá so stopami sušeného tabaku, neskôr sa objavuje citrón, zázvor a chuť mandlí
Záver: pretrvávajúci

Ocenenia:

 • zlato – World Gin Awards 2019 "Taste"
 • striebro – San Francisco World Spritis Competition 2018
 • striebro – International Wine & Spirits Competition 2018
 • excelentný – Ultimate Spirit Challenge 2018
 • striebro – The Gin Masters 2018
 • master – The Gin Masters 2017

 • Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Gin Citadelle, najprezeranejšie produkty Citadelle alebo najlacnejšie Gin.

  Reklama