Laica UFSBE02 cena od 46,67 € | Pricemania

Laica UFSBE02

TOP 15
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 52,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Filtračné kanvice

Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničky Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica MikroPLASTIK-STOP ™ patrí do rady kanvíc, v ktorej sa stretla kvalita s jedinečným dizajnom. Poklop je tyrkysovej farby. Samotné telo a vnútorná nádrž je transparentnej ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničky Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica MikroPLASTIK-STOP ™ patrí do rady kanvíc, v ktorej sa stretla kvalita s jedinečným dizajnom. Poklop je tyrkysovej farby. Samotné telo a vnútorná nádrž je transparentnej farby. Laica MikroPLASTIK-STOP ™ dokáže prefiltrovať až 2 litre vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rúčka a jej moderný tvar môžu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. Praktická a elegantná, taká je Laica. Čo sú mikroplasty? Mikroplasty sú  veľmi malé častice z plastového materiálu v rozsahu od 0,1 do 5 000 µm. Podľa ich pôvodu sa delia na primárne a sekundárne mikroplasty. Primárne mikroplasty sú plasty, ktoré sa do prírody dostali už ako malé čiastočky. Sekundárne mikroplasty pochádzajú z fragmentácie (rozpadom väčších kusov, ako sú napr. plastové fľaše, plastové tašky, rybárske siete.). Tvoria väčšinu mikroplastov v oceánoch, ich podiel sa odhaduje na 69 až 81%. Vedeli ste, že?.

  • Pneumatiky uvoľňujú 20 g plastového prášku do životného prostredia
  • 6 kg náplne tkaniny zo syntetického vlákna v práčke môže uvoľniť až 700 000 plastových mikrovlákien do odpadovej vody.
  • 30 % objemu mikroplastov, ktoré znečisťujú rieky, jazerá a oceány pozostáva z opotrebenia pneumatík, zatiaľ čo 35 % pochádza z prania vášho oblečenia.
Zastavte mikroplasty so spoločnosťou LAICA! Laica SpA je talianska spoločnosť špecializujúca sa na ultrafiltráciu. Všetky dlhoročné skúsenosti a kvalita značky sa odrážajú v tomto inovatívnom výrobku, prvým svojho druhu, ktorý je navrhnutý tak, aby prinášal bezpečnosť a kvalitu priamo do vašej domácnosti. Laica MikroPLASTIK-STOP™ je prvá filtračná kanvica s dvojitým filtračným systémom, ktorý redukuje mikroplasty z pitnej vody. Je vyrobená v Taliansku. Vďaka ďalšiemu filtru Bi-flux® znižuje tvrdosť vody, redukuje chemické nečistoty, ťažké kovy a chlór. Laica MikroPLASTIK-STOP™ je testovaná v akreditovaných nezávislých laboratóriách v Taliansku a v Nemecku. Ako to funguje?
  • Naplňte vodou z vodovodu - Voda z vodovodu býva často kontaminovaná nežiadúcimi látkami, ako sú napríklad mikroplasty.
  • Filter Bi-flux® - znižuje tvrdosť vody z vodovodu, zachováva minerálne soli, ktoré sú užitočné pre organizmus.
  • Filter MikroPLASTIK-STOP™- je filter vytvorený špeciálnou technológiou schopnou blokovať malé plastové častice s priemerom ? 0,1 µm.
  • Filtrovaná voda - Vychutnajte si všetky pôžitky z bezpečnosti.
Inovatívne balenie s nízkym dopadom na životné prostredie. Obalové materiály inovatívnej kanvice MikroPLASTIK-STOP ™ boli starostlivo vybrané už od počiatočnej fázy návrhu, aby bol zaistený čo najnižší dopad na životné prostredie. Spoločnosť LAICA SpA použila na balenie kanvice a jej príslušenstva kompostovateľné vrecká. - Celková kapacita kanvice 3l - Kapacita prefiltrovanej vody 2l - Otvor QuickFill pre jednoduché plnenie bez nutnosti zložiť veko - Mechanický indikátor stavu Bi-flux filtra - Testovanie nezávislými laboratóriami akreditovanými v Taliansku a v Nemecku - Pri výrobe kanvice boli použité iba zdravotne nezávadné materiály - Balenie obsahuje: filtračnú kanvica, 3ks Bi-flux filter (životnosť 30 dní alebo 150 l),   1ks mikroPLASTIK-STOP filter (životnosť 1000 l), aktivačná pumpa pre aktiváciu mikroPLASTIK-STOP filtra - Farba:  tyrkysová / transparentná - Vyrobená v Taliansku.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Filtračné kanvice Laica, najprezeranejšie produkty Laica alebo najlacnejšie Filtračné kanvice.

Reklama