Brita Marella

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Filtračné kanvice

Kanvica na filtrovanie vody Brita Marella Cool v čiernej farbe spolu s 3 filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance vo výhodnom balení, ktoré je ako stvorené pre začiatok s domácim filtrovaním vody.Brita Starter pack Marella, čierna + 3 vodné filtre Maxtra+ Pure PerformanceZvýhodnená štartovacia sada obsahuje ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Filtračné kanvice

Popis

Kanvica na filtrovanie vody Brita Marella Cool v čiernej farbe spolu s 3 filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance vo výhodnom balení, ktoré je ako stvorené pre začiatok s domácim filtrovaním vody.Brita Starter pack Marella, čierna + 3 vodné filtre Maxtra+ Pure PerformanceZvýhodnená štartovacia sada obsahuje filtračnú kanvicu Brita Marella Coll v čiernej farbe a 3 vodné filtre Brita Maxtra+ Pure Performance.  Moderná štýlová kanvica v bielej farbe na filtrovanie vody, využíva filter Brita Maxtra+ Pure Performace. Kanvicu môžete mať pripravenú na stole, alebo ju umiestniť do dverí chladničky. Celkový objem kanvice je 2,4 l a objem prefiltrovanej vody je 1,4 l (objem spodnej časti kanvice). Celý objem hornej časti kanvice (1 l) sa prefiltruje behom 5 minút.Konturované ergonomické držadlo dobre padne do ruky a uľahčuje manipuláciu aj s plnou kanvicou. Vďaka odklopnému viečku, môžete kanvicu plniť pohodlne jednou rukou. Digitálny ukazovateľ Brita Memo za vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra.

  • Brita Memo - digitálny ukazovateľ, ktorý za vás postráži dátum výmeny filtra
  • praktické plnenie jednou rukou s odklopným viečkom
  • jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie pre najlepšie výsledky
  • celkový objem 2,4 l
  • objem 1,4 l filtrovanej vody
  • ideálna do dverí chladničky
  • možné umývať v umývačke na riad (s výnimkou viečka)
  • balenie obsahuje filtračnú kanvicu v čiernej farbe s 3 filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance
Ako funguje filtrovanie vody s filtrami Brita Maxtra+ Pure Performance ?Nefiltrovaná voda vteká cez vstupný otvor do vnútra filtra. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračnou zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky.Živica, ktorá ako iontomenič redukuje uhličitanovú tvrdosť vody (vodný kameň) a absorbuje ťažké kovy (olovo, meď).Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikro časticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok, ktoré negatívne ovplyvňujú chuť a vôňu vody, predovšetkým chlóru a pesticídov ktoré sa zachytia na poréznom povrchu mikro častíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Extra jemná mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prípadnému uvoľneniu drobných častíc filtračnej zmesi do už prefiltrovanej vody.K prefiltrovaniu 1 litra vody dôjde približne behom 5 minút.Rýdzo prírodná technológiaFiltračná technológia filtrov Brita Maxtra+ Pure Performance je založená na rýdzo prírodnej technológii. Telo filtra je vyrobené z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou. Filtračná zmes vo vnútri filtra tvorí iontomenič v podobe živice a mikro častice aktívneho uhlia, vyrobené zo škrupiniek kokosových orechov.BRITA Maxtra+ filtry Pure PerformanceVodní filtr Brita Maxtra+ Pure Performance predstavuje najpokročilejšiu technológiu pre filtrovanie vody od nemeckého výrobcu s viac než 50ročnou tradíciou a skúsenosťami.Technológia MicroFlow zaistí opravdu skvelú chuť vody. Vďaka filtrovaniu vody pomocou filtra Brita Maxtra+ Pure Performance získate čistejšiu, priezračnejšiu vodu s neodolateľnou chuťou. Filtrovaná voda je osviežujúca nie len studená, je rovnako ideálna pre zdravé varenie. Vďaka vylepšenému zloženiu  filter teraz ešte efektívnejšie redukuje obsah pesticídov, herbicidov a zostatkov liečiv v pitnej vode.Inovované zloženie, vylepšený tvar filtruTechnológia filtrovania MicroFlow je založená na použití perličiek Micro Carbon Pearls. To zaisťuje väčšiu styčnú plochu pre kontakt s vodou, a teda aj vysoko efektívne filtrovanie vody.Jemnejšie sitko v hornej časti filtra pre zachytenie organických nečistôt a jemnejšia mriežka na spodnej strane filtra zabraňuje prienikom jemných častíc.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Filtračné kanvice Brita, najprezeranejšie produkty Brita alebo najlacnejšie Filtračné kanvice.

Reklama