Sony DVP-SR170 cena od 39,91 € | Pricemania

Sony DVP-SR170

TOP 16
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie DVD prehrávače

DVD prehrávač Špičkové funkcie v kompaktnom dizajne. Tento kompaktný prehrávač diskov DVD, široký 270 mm, sa pohodlne zmestí aj do najmenšieho priestoru a napriek tomu prehrá disky rôznych formátov. Okrem toho sa jednoducho pripája k Hi-Fi systému, takže môžete rýchlo vylepšiť zvuk filmov. Kvalitný ...viac

Popis

DVD prehrávač

Špičkové funkcie v kompaktnom dizajne. Tento kompaktný prehrávač diskov DVD, široký 270 mm, sa pohodlne zmestí aj do najmenšieho priestoru a napriek tomu prehrá disky rôznych formátov. Okrem toho sa jednoducho pripája k Hi-Fi systému, takže môžete rýchlo vylepšiť zvuk filmov.

Kvalitný zvuk a obraz disku DVD v malom a praktickom prevedení. Vďaka kompaktnej veľkosti sa tento prehrávač diskov DVD skvele hodí do kuchyne alebo spálne. Dokáže prehrávať filmy v rôznych formátoch, hudbu a fotografie.

Rýchle alebo pomalé prehrávanie filmov so zvukom. Teraz si môžete vychutnať rýchle prehrávanie so zreteľným zvukom, a lepšie si tak vychutnať sledovanie. Môžete tiež so zvukom prehrávať spomalene pri podrobnom sledovaní športovej akcie alebo počúvaní jazykových programov.

Pamäť aktuálnej pozície až šiestich diskov DVD. Začnite sledovať presne tam, kde ste skončili - tento prehrávač si pamätá pozíciu, na ktorej ste ukončili prehrávanie, až pri šiestich prehrávaných diskov.

Ovládajte prehrávač a televízor jedným diaľkovým ovládaním. Pomocou diaľkového ovládača prehrávača diskov DVD môžete prehrávať alebo zmeniť nastavenia prehrávača a televízora - vrátane vypnutia, zmeny kanála a hlasitosti.

Prehráva: DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, (S)VCD
Podporuje: MPEG-4, MP3, WMA, AAC, LPCM, JPEG
Obrazový D/A prevodník: 12 bitov/108 MHz
Okamžité opakované prehrávanie
Vysokorýchlostné vyhľadávanie
Pokračovanie prehrávania viacerých diskov (6 diskov)
SCART, koaxiálny digitálny výstup
Rozmery (ŠVH): 270 x 38,5 x 207 mm
Hmotnosť: 0,95 kg

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie DVD prehrávače Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie DVD prehrávače.

Reklama