Sony Alpha A6400 + 16-50mm

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Digitálne kompakty s výmenným objektívom

Zachyťte najlepšie zo života. Napriek kompaktnosti a ľahkosti ponúka fotoaparát ?6400 rýchly výkon a rozsah funkcií, ktorý by ste očakávali od modelu formátu Full Frame. Či tvoríte snímky alebo videozáznamy, kreatívne kompozície alebo bežné autoportréty, môžete si vychutnať zábery, o ktoré sa budete ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Digitálne kompakty s výmenným objektívom

Popis

Zachyťte najlepšie zo života.
Napriek kompaktnosti a ľahkosti ponúka fotoaparát ?6400 rýchly výkon a rozsah funkcií, ktorý by ste očakávali od modelu formátu Full Frame. Či tvoríte snímky alebo videozáznamy, kreatívne kompozície alebo bežné autoportréty, môžete si vychutnať zábery, o ktoré sa budete chcieť podeliť, už na cestách.

Inovácie v službách kreativity
Popustite uzdu kreativite vďaka vysokému výkonu a pokročilým funkciám, akými sú automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase využívajúce umelú inteligenciu, nové vysokopresné sledovanie v reálnom čase, sériové snímanie vysokou rýchlosťou a snímanie videozáznamov v rozlíšení 4K HDR (HLG)

Dôvody na výber tohto modelu
Rýchle a spoľahlivé automatické zaostrovanie
AF na oči a sledovanie v reálnom čase
Neskutočná kvalita obrazu
4K videozáznamy a profesionálne funkcie
Inteligentné ovládanie

Spoľahlivé automatické zaostrovanie na lepšie snímky akcií
Inovatívne automatické zaostrovanie fotoaparátu rýchlo a spoľahlivo zistí pozíciu objektu a následne sleduje jeho pohyb a udržiava ho presne zaostrený.

425 bodov automatického zaostrovania s detekciou fázového rozdielu
Nahusto rozmiestnené body zaostrenia pokrývajú okolo 84 % oblasti snímky, a tým pomáhajú so zachytením objektu.

Rýchle sériové snímanie s AF/AE rýchlosťou až 11 snímok/s
S rýchlym interným spracovaním a vysokokapacitnou medzipamäťou vám nič neunikne. Snímajte rýchlosťou až 11 sn./s s následným zobrazením alebo 8 sn./s s ukážkou Live View a minimálnym oneskorením a vytvorte v jednej sérii až 116 snímok vo formáte JPEG (štandardný) alebo 46 snímok v komprimovanom formáte RAW.

Tiché sériové snímanie rýchlosťou až 8 snímok/s
Tichá uzávierka umožňuje snímať nehlučne rýchlosťou až 8 snímok/s za pomoci automatického zaostrovania a automatickej expozície so sledovaním objektu aj v režime AF-C, automatického zaostrovania na oči v reálnom čase alebo sledovania v reálnom čase, a vy tak máte viac fotografických možností.

Inteligentné sledovanie objektu
Nová technológia rozpoznávania objektu využívajúca umelú inteligenciu spracováva rozsiahle množstvo údajov, aby dokázala sledovať aj tie najrýchlejšie objekty.

Presné rozpoznávanie očí
Pokročilé automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase8 spoľahlivo rozpoznáva ľudské tváre a zameriava sa presne na oči. Nie je potrebné žiadne špeciálne nastavenie, stačí len stlačiť spúšť.

Nepretržité sledovanie očí
Pri nastavení režimu AF-C sa automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase8 stabilne zameriava na pohyblivý objekt aj vtedy, keď tvár čiastočne nevidno, je nasvietená zozadu alebo pozerá nadol.

Výber ľavého alebo pravého oka subjektu
Odteraz sa z ponuky dá vopred vybrať pravé či ľavé oko alebo automatické nastavenie, vďaka čomu sa môžete viac venovať kompozícii. Tieto výbery možno priradiť vlastným tlačidlám a prepínať medzi možnosťami počas fotografovania.

Spoľahlivé zaostrenie pri sledovaní v reálnom čase
Pri športových udalostiach a v iných situáciách, keď sa objekty pohybujú rýchlo, môže schopnosť mať ich neustále zaostrené rozhodovať o tom, či dôležité dramatické momenty zachytíte alebo vám uniknú.

Nový algoritmus zaostrovania na pohyblivé objekty
Novovyvinutý algoritmus rozpoznávania objektov vo vysokej rýchlosti a v reálnom čase spracováva priestorové informácie týkajúce sa farby, vzdialenosti objektu (hĺbky), vzoru (jasu) a informácie o tvári a očiach.

Bezproblémový prechod od tela k tvári a sledovaniu očí
Pri snímaní vzdialenej osoby v pohybe systém sledovania zaznamenáva celé telo a podľa stavu objektu sa oblasť zaostrenia jednoducho zmení z tváre na oči.

Sledovanie jednoduchým dotykom
Funkcia Once Touch Tracking je nastavená v ponuke, vďaka čomu objekt vyberiete jednoduchým dotykom na monitore. V prípade snímok aj videozáznamov fotoaparát začne objekt automaticky sledovať.

Užite si pútavé a pozoruhodne detailné snímky
Vďaka veľkému snímaču a najnovšiemu procesoru na spracovanie obrazu môžete čokoľvek, na čo v každodennom živote natrafíte, zachytiť na ostrých a jasných snímkach s prirodzenými farbami aj pri slabých svetelných podmienkach.

24,2-megapixelový snímač a vylepšený procesor spracovania obrazu
Snímač APS-C má medené káble a vylepšené spracovanie obvodu, vďaka čomu sa zvyšuje efektívnosť zhromažďovania svetla. V spolupráci s procesorom na spracovanie obrazu to pomáha dosahovať výnimočné rozlíšenie obrazu a prirodzenejšie zachytávať textúry.

Jasnejšie snímky aj pri slabom osvetlení
Lepšie potlačenie šumu zaisťuje jasnejšiu kvalitu obrazu aj pri tmavších scénach, kde sa vyžaduje snímanie s vysokou citlivosťou. Natívna citlivosť ISO bola zvýšená a dosahuje až ISO 32 000 (s rozšíriteľnou citlivosťou ISO až na ISO 102 400 v prípade fotografií). Zníženie šumu je účinné najmä pri často používanom rozsahu strednej až vyššej citlivosti.

Prirodzená a realistické snímky
Algoritmy na spracovanie obrazu prevzaté z fotoaparátov formátu Full-Frame vedú k vernejšej reprodukcii farieb. Tóny ľudskej pokožky vyzerajú prirodzenejšie a vylepšila sa aj reprodukcia farieb rastlín.

Kreatívna tvorba videozáznamov
Fotoaparát Alpha6400 je plný rozšírených možností podporujúcich vašu filmársku kreativitu – od načítania všetkých pixelov bez ich zlučovania, umožňujúceho nahrávanie videozáznamu vo vysokom rozlíšení 4K, až po možnosti HDR (HLG) a S-Log/S-Gamut a nahrávanie spomaleného a zrýchleného pohybu.

Nahrávanie vo vysokom rozlíšení 4K
Nahrávajte vo formáte Super 35 mm s výsledkom prevzorkovania umožňujúcim zhromaždiť až 2,4-násobne viac informácií vo filmoch v rozlíšení 4K (QFHD: 3 840 x 2 160) a s vynikajúcou kvalitou obrazu.

Tvorba časozberných videozáznamov
K dispozícii je nové intervalové snímanie, ktoré je vlastne sériovým snímaním s pauzou 1 – 60 sekúnd medzi snímkami. To sa dá využiť na tvorbu časozberných videozáznamov v počítači pomocou aplikácie Viewer balíka Imaging Edge.

Vlogujte pomocou užitočných funkcií
Ak robíte vlogy, pri tvorbe kompozície určite využijete displej LCD nakloniteľný o 180 stupňov. Pokiaľ ide o nahrávanie zvuku, okrem konektora externého mikrofónu je k dispozícii aj voliteľný adaptér XLR (k dispozícii samostatne), umožňujúci používanie profesionálnych mikrofónov, na dosiahnutie lepšej kvality zvuku.

Využitie rozličných funkcií videozáznamov
Videozáznamy so spomaleným (až 5x) a zrýchleným (až 60x) pohybom sa dajú nahrať vo fotoaparáte a netreba ich upraviť v PC. Vytvoriť môžete aj video s vysokou rýchlosťou 120 sn./s vo Full HD a v postprodukcii ho upraviť na kvalitný záznam so spomaleným pohybom. Videozáznam proxy umožňuje ľahšiu úpravu a prezeranie a funkcia Photo Capture vytváranie snímok z nahratých videozáznamov.

Displej LCD s vysokým rozlíšením a užitočnými dotykovými funkciami
Obrazovka LCD typu 3.0 nakloniteľná o 180 stupňov dokáže viac, než len zobraziť scénu pred vami – pomocou intuitívnych dotykových možností umožňuje aj rýchle ovládanie množstva funkcií fotoaparátu.

Dotyková plocha na ľahký výber oblasti zaostrenia
Funkcia dotykovej plochy Touch Pad umožňuje jednoduchý presun aktuálneho zaostrenia počas toho, ako sa pozeráte do hľadáčika. Jednoducho ťahajte prstom po monitore, pokým nenájdete požadovaný bod, ktorý chcete zaostriť.

Zaostrenie dotykom a dotyková uzávierka
Keď chcete presunúť zaostrenie – hoci aj na okraj snímky, – stačí sa dotknúť monitora a funkcia zaostrenia dotykom Touch Focus sa o to postará. Dotyková uzávierka Touch Shutter zas umožňuje nastaviť zaostrenie a jediným dotykom spustiť uzávierku.

Sledovanie ovládané dotykom v reálnom čase
Funkcia Touch Tracking umožňuje jednoduchým dotykom na monitore aktivovať sledovanie v reálnom čase pre fotografie alebo videozáznamy. Fotoaparát sa okamžite zameria na cieľový objekt a bude ho nepretržite udržiavať zaostrený.

Nastavte si fotoaparát tak, ako vám vyhovuje
Množstvo funkcií prispôsobenia prevzatých z modelov vo formáte Full-Frame poskytuje väčšiu flexibilitu a kontrolu nad funkčnosťou vášho fotoaparátu.

Prispôsobené tlačidlá na sprístupnenie častých úkonov
Každému z 8 klávesov a ovládacích prvkov možno priradiť jednu z 89 funkcií a činností, pričom v závislosti od toho, či snímate fotografie alebo videozáznamy alebo či ste v režime opakovaného prehrávania, budete mať k dispozícii rozličné možnosti.

Funkcie Moja ponuka a Môj ovládací prvok
Môj ovládací prvok umožňuje priradiť často používané funkcie otočnému ovládaciemu prvku a ovládaciemu koliesku a mať ich počas snímania skôr k dispozícii. Moja ponuka umožňuje zaregistrovať až 30 najpoužívanejších položiek a mať k nim rýchly prístup.

Vizualizácia nastavení na obrazovke
Na obrazovke vlastných nastavení vám ilustrácia s ovládateľnými komponentmi fotoaparátu prehľadne zobrazuje, ktoré tlačidlo alebo ktorý prepínač priraďujete, a keď nastavujete ponuku funkcií, zobrazuje sa vám štruktúra reálnej obrazovky funkcií.Objektív Sony 16-50mm f/3.5-.6 PZ OSS


Tento ľahký vysúvací transfokačný objektív so stredným rozsahom sa dá zmenšiť len na 29,9 mm, takže sa skvele hodí na cesty. Je vybavený elektronicky ovládanou transfokáciou umožňujúcou plynulé a tiché približovanie a odďaľovanie záberu.

Pri snímaní fotografií a videa ponúka elektronicky ovládaná transfokácia maximum kreatívnej kontroly. Ovládanie pákovým tlačidlom na vybraných fotoaparátoch NEX dodá ešte viac pohodlia.

Optická stabilizácia Optical SteadyShot™ zabudovaná v objektíve je zárukou plynulých a ostrých záberov zhotovených bez statívu.

Klasická viacuholníková clona je v prípade tohto objektívu nahradená kruhovou clonou zo 7 lamiel, ktorá zaručuje prirodzenejšie zaokrúhlené rozostrenie nazývané aj „bokeh“.

Asférické prvky objektívu minimalizujú skreslenie a prvky zo skla ED (s mimoriadne nízkym rozptýlením) prinášajú nadpriemerný kontrast, rozlíšenie a vernosť farieb.

Reklama

Reklama