Daňovníctvo

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 15,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Daňovníctvo - daňová teória a politiky I. je nové vydanie knihy z roku 2009 Daňovníctvo od vydavateľstva Iura Edition. Problematika daní a optimalizácie daňového systému rezonuje v spoločnosti stále a týka sa každej fyzickej či právnickej osoby. Cieľom tejto publikácie Daňovníctvo - daňová teória a politiky ...viac

Popis

Daňovníctvo - daňová teória a politiky I. je nové vydanie knihy z roku 2009 Daňovníctvo od vydavateľstva Iura Edition. Problematika daní a optimalizácie daňového systému rezonuje v spoločnosti stále a týka sa každej fyzickej či právnickej osoby. Cieľom tejto publikácie Daňovníctvo - daňová teória a politiky I. je preto poskytnúť komplexný pohľad na dane, daňovú politiku Slovenskej republiky a daňovú politiku Európskej únie.

Výklad jednotlivých druhov daní (do ktorého autori zapracovali aj príslušné smernice Európskej únie) je doplnený názorným riešením vybraných problémov vo forme praktických príkladov. Celkový pohľad na daňovú sústavu Slovenskej republiky uzatvára problematika správy daní. Svojím obsahom je publikácia (spolu s praktikom, ktoré vychádza súčasne s ňou) praktickým prínosom nielen pre študentov Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, ale aj pre širokú odbornú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou, a pre podnikateľskú prax.

    Vývoj ceny

    Reklama

    brand name

    Prezrite si ďalšie Dane, účtovníctvo alebo najprezeranejšie produkty N/A.

    Reklama