Petzl Pixa 3

TOP 7
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 64,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Novinka od výrobcou čeloviek Petzl - PIXA 3 poskytuje svetlo určené nie len na prácu, ale aj na všetky ostatné aktivity. Má 3 režimy svietenia. Čelovka Petzl PIXA 3 - uľahčuje prácu pri ktorej je potrebné využívať obe ruky a pri tom si svietiť. Je možné ho umiestniť aj na prilbu (aj natrvalo pripevniť ...viac

Popis

Novinka od výrobcou čeloviek Petzl - PIXA 3 poskytuje svetlo určené nie len na prácu, ale aj na všetky ostatné aktivity. Má 3 režimy svietenia. Čelovka Petzl PIXA 3 - uľahčuje prácu pri ktorej je potrebné využívať obe ruky a pri tom si svietiť. Je možné ho umiestniť aj na prilbu (aj natrvalo pripevniť - montážna doska je v cene), prípadne nosiť ho len tak na čelenke, ktorá je odnímateľná a vyprateľná.

Má jednoduché ovládanie, dobre ovládateľné aj v rukaviciach (otočný spínač ZAP/VYP) . Počas celej životnosti poskytuje ronomerné svietenie. Pri takmer vybitých batériách poskytuje po dobu 10 hodín svetlo do vzdialenosti 5 m. Výmena batérií je rýchla a jednoduchá. Čelovka je odolná voči pádu z výšky 2 m a udrží záťaž až 80 kg.

Je vodotesná do hĺbky 1 m po dobu 30 minút.

 • Sklon je možné nastaviť v rozsahu až 45 stupňov. - dosvit: 3 režimy svietenia: pre prácu na blízko 15 m po dobu 12 hodín (30 lumenov), pre prácu s voľným pohybom a väčšou vzdialenosťou svietenia 30 m po dobu 6 hodín (40 lumenov)
 • alebo pre prácu na diaľku so zaostreným lúčom 55 m po dobu 3 hodín (50 lumenov) - hmotnosť: 160 g - odolnosť voči chemikáliám - odolnosť voči vode: IP67 - napájanie 2 x
 • AA/LR6 batérie (súčasťou dodávky) - pri použití nabíjacích batérií sa čas svietenia predlžuje - certifikácia: CE Záručná doba je 3 roky.

  Recenzie

  Celkové hodnotenie produktu

  100% Perfektný 1 hlas
  8
  Pred 2 rokmi a 9 mesiacmi

  super pomocnik

  • kvalita
  • neviem

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Čelovky Petzl alebo najprezeranejšie produkty Petzl.

  Reklama