Caretero Volante Fix

TOP 4
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 161,58 € Do 7 dní Do obchodu

Kvalitná a štýlová autosedačka Volante Fix 2016 značky CARETERO je určená pre váhovú kategóriu 9-36 kg. Autosedačku možno do auta pripevniť pomocou aretačného systému ISOFIX, ale môže byť použitá aj v automobiloch, ktoré nemajú ISOFIX. Charakteristika:. pre deti 9. 4 polohy chrbtovej opierky (do pololehu). ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Ponuky obchodov podľa najnižšej ceny

Popis

Kvalitná a štýlová autosedačka Volante Fix 2016 značky CARETERO je určená pre váhovú kategóriu 9-36 kg. Autosedačku možno do auta pripevniť pomocou aretačného systému ISOFIX, ale môže byť použitá aj v automobiloch, ktoré nemajú ISOFIX. Charakteristika:. pre deti 9. 4 polohy chrbtovej opierky (do pololehu). regulovateľná výška opierky hlavy. 5. kvalitný poťah, ktorý možno zložiť a vyprať.

mäkké chrániče na bezpečnostných pásoch. široké sedadlo a opierka pre väčšie pohodlie dieťaťa. kvalitná, pevná konštrukcia. systém uchytenia ISOFIX. možnosť inštalácie so systémom Top Tether alebo 3 bodovými pásmi auta. rýchla a jednoduchá montáž. redukčná vložka pre menšie deti. pevné a kvalitné pásy od renomovanej švédskej značky Holmbergs. Rozmery:. vonkajšie cca 48x45x59 cm (+ cca 16 cm regulácia opierky hlavy).

vnútorné cca 29x31 cm. váha 10,5 kg.

Vývoj ceny

Týždeň: 0.34 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Autosedačky 9-36 kg Caretero alebo najprezeranejšie produkty Caretero.