Nania Beline SP

TOP 1
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 45,10 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

NANIA Autosedačka Beline SP Nania (9–36kg)Popis:Autosedačka francúzskeho výrobcu NANIA pre deti do 36 kg. Tátoautosedačka obsahuje polohovateľný záhlavník.Špecifikácia:Váhová kategória autosedačky: 9–36 kg (cca 8 mesiacov až12 rokov)Testované podľa najnovších noriem Európskej úniePásy autá sú vedené ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Nania Beline SP

Popis

NANIA Autosedačka Beline SP Nania (9–36kg)Popis:Autosedačka francúzskeho výrobcu NANIA pre deti do 36 kg. Tátoautosedačka obsahuje polohovateľný záhlavník.Špecifikácia:Váhová kategória autosedačky: 9–36 kg (cca 8 mesiacov až12 rokov)Testované podľa najnovších noriem Európskej úniePásy autá sú vedené pred dieťaťom3-bodový bezpečnostný pásPásy autá spolu s 3-bodovým bezpečnostným pásom drží dieťavnútornými bezpečnostnými pásmi sedačky (do 15 kg)Možnosť upevnenia autosedačky na predné alebo zadné sedadlo autaNastaviteľná výška hlavovej opierkyTextilom potiahnuté madlo a vankúšik na ramenoVnútorný bezpečnostný pás: 5-bodový, centrálne uťahovací pásMateriál poťahu: polyesterOdnímateľný poťahMožnosť ručného prania alebo pranie pri 30 °CPoužitie:V rozmedzí 9 – 15/18 kg sa na pútanie dieťaťa používa 5-bodovýbezpečnostný pás autosedačky. Potom sa dieťa v autosedačke pútaklasickým pásom automobilu. Deti s hmotnosťou 25 – 36 kg používajúz autosedačky len podsedák.Výrobca:Nania je značka patriaca francúzskemu výrobcovi produktov pre deti skupinyTEAM TEX, ktorá ponúka svoje produkty na piatich kontinentoch sveta.Autosedačky sa vyrábajú vo Francúzsku so všetkými náležitosťami abezpečnostnými predpismi EÚ a vo veľmi atraktívnych cenách pre koncovéhozákazníka. Stanovuje tak nové trendy a alternatívy oproti lacným, menejkvalitným produktom z Číny, Thajvanu, Vietnamu a pod. Klienti v celejEurópe už poznajú túto značku celé roky a teší sa tak z ich dlhodobejživotnosti, jednoduchým používaním a komfortom pre Vašichnajmenších.Bezpečie:Solídna konštrukcia, vyrobená vo vysokej kvalite, maximálna ochranav prípade nehody. Sedačka má vlastné ATEST ECE E44 / 04. sedačka jevybavená päťbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré sú dĺžkovoi výškovo regulovateľné.Komfort pre dieťa:Mäkké polstrovanie, ktoré sa nekrčí pod dieťaťom ani na chrbte ani podzadočkom. Dieťa ide v aute pohodlne. Bočné strany sedačky sú špeciálnevypolstrované, čo znižuje riziko najmä pri bočnom náraze. Sedačka jemäkká, čo prináša Vášmu dieťaťu maximum pohodlia. Pásy majú tiežmäkké polstrovanie. Možnosť použitia iba podsedáku (pre odrastenejšiedeti 25–36 kg).Užívanie:Veľmi jednoduché používanie sedačky. Na boku sedačky je našitý návodna zapnutie dieťaťa a montáž do vozidla. Poťah sedačky sa dá ľahkozložiť a prať podľa zvyklostí (do 30 °C). Sedačky NANIA sú vyrobené vovysokej kvalite a predurčené pre dlhodobé a bezproblémové využitie.Záruka 24 mesiacovVyrobené vo FrancúzskuMontáž do vozidla a použitia bezpečnostných pásov vozidla. Sedačka jeurčená do každého vozidla vybaveného trojbodovýmbezpečnostným pá­som.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

90% Perfektný 1 hlas
8
Zdenka DlugošováPred 4 rokmi a 3 mesiacmi

Pre kúpu produktu som sa rozhodla hlavne z jeho funkčnej stránky. Pri používaní som zistila isté nedostatky, asi najväčším by som povedala že je krátkosť pásov. (Volia byť dlhšie ako kratšie) Cena zodpovedá kvalite výrobku. Ano odporučila by som ho ostatným.

  • Nastaviteľná opierka hlavy, prídavné vložky na sedenie a hlavu. Jednoducho montovateľné.
  • Opierka hlavy sa nedá odmontovať a je nepraktická pre nízke deti (opierka je potom nevyužiteľná lebo tam dieťa nedosiahne). Krátke pásy. V zime keď má toho dieťa viac na sebe nepostačujú pásy lebo sú krátke a tým pádom dieťa nie je možné poriadne zapnúť.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Autosedačky 9-36 kg Nania alebo najprezeranejšie produkty Nania.

Reklama