Bruder Hasičské auto s majákom 02771 cena od 45,20 € | Pricemania

Bruder Hasičské auto s majákom 02771

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Autá, lietadlá, lode a stroje

BRUDER 02771 MAN Hasičské auto so striekačkou a vodnou pumpou, výrobca Bruder. Verná plastová kópia skutočného vozidla v mierke 1:16.  BRUDER 02771 MAN Hasičské auto so striekačkou a vodnou pumpou. Hasičský voz má veľa detailov vrátane funkčného výsuvného rebríka a funkčnej striekačky.Ďalej má funkčný ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Autá, lietadlá, lode a stroje

Popis

BRUDER 02771 MAN Hasičské auto so striekačkou a vodnou pumpou, výrobca Bruder. Verná plastová kópia skutočného vozidla v mierke 1:16.  

  • BRUDER 02771 MAN Hasičské auto so striekačkou a vodnou pumpou. Hasičský voz má veľa detailov vrátane funkčného výsuvného rebríka a funkčnej striekačky.
  • Ďalej má funkčný maják so štyrmi zvukmi. Navyše je možné pomocou vnútorného prepínača voliť medzi európskym či zámorským výstražným signálom. Je možné tiež meniť farebné varianty majákov - oranžové alebo modré - jednoduchou výmenou plastového majáčika. Tento svetelný a zvukový modul na batérie, ktorý sa zasúva do stropu kabíny možno kedykoľvek vymeniť, ako príslušenstvo možno kúpiť samostatne ako BRUDER 02801. 
  • Možno sklopiť aj bočné vzpery ako u skutočného vozidla.
  • Plošina s výsuvným rebríkom je otočná!
  • Rozmery: 47 x 17,5 x 24,2 cm
Vďaka vysokej kvalite a bohatým skúsenostiam sa Bruder radí medzi popredných výrobcov plastových vozidiel v hračkárskom priemysle. Pre deti od 3 rokov .

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama