Braun Oral-B Pro 770 cena od 39,50 € | Pricemania

Braun Oral-B Pro 770

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Zubné kefky

Výkonná elektrická kefka Braun Oral-B PRO 770 3D White  pomôže s každodenným čistením zubov a vďaka špeciálnym hlaviciam prispeje k navráteniu prirodzene svetlého odtieňa Vašim zubom.Špeciálna 3D technológia čistenia.Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Zubné kefky

Popis

Výkonná elektrická kefka Braun Oral-B PRO 770 3D White  pomôže s každodenným čistením zubov a vďaka špeciálnym hlaviciam prispeje k navráteniu prirodzene svetlého odtieňa Vašim zubom.Špeciálna 3D technológia čistenia.Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 20 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.Koniec zbytočného tlaku na zuby.K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, pohyb čistiacej hlavice bude stále pokračovať, ale pulzný pohyb sa zastaví. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.Profesionálny časovač.Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.Až 7 dní čistenia bez nabíjania.Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.Vymeňte čistiacu hlavicu včas.Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.Obsah balenia:.

    .
  • 1x telo kefky Oral-B CrossAction PRO 770
  • .
  • 1x stojan - nabíjačka s držiakom na dve hlavice
  • .
  • 2x čistiaca hlavica 3D White
  • .
.Parametr.Hodnota.Značka.Oral-B.Čistiaca technológia.Oscilačno-rotačná 3D.Počet čistiacich režimov.1.Počet pulzácií.20 000 za minútu.Počet rotácií.8 800 za minútu.Výbava, funkcie.Časovač - 4x30 sekúndSenzor tlaku - zvykovýIndikátor nabíjania.Počet hlavíc v balení.2 ks.Ďalšie príslušenstvo v balení.NabíjačkaDržiak hlavíc.Počet kompatibilných hlavíc.10.Vekové určenie.Dospelí.Výdrž akumulátora kefky.7 dní pri čistení 2x denne 2 minúty.Modelový rad.PRO.Režimy čistenia.Každodenné čistenie.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Zubné kefky Braun, najprezeranejšie produkty Braun alebo najlacnejšie Zubné kefky.

Reklama