Matador MP54 165/70 R13 79T

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Užite si zimu s nami! Pre kompaktnú a strednú triedu vozidiel. Matador je značka s dlhou tradíciou a širokou ponukou spoľahlivých pneumatík. Skvelá ovládateľnosť v zákrutách. Vhodná napríklad pre vozidlá Škoda Fabia, VW Polo a Peugeot 206. Vysoká trakcia na snehu Bezpečná na mokrom povrchu Dlhá životnosť ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Zimné pneumatiky

Popis

Užite si zimu s nami! Pre kompaktnú a strednú triedu vozidiel. Matador je značka s dlhou tradíciou a širokou ponukou spoľahlivých pneumatík. Skvelá ovládateľnosť v zákrutách. Vhodná napríklad pre vozidlá Škoda Fabia, VW Polo a Peugeot 206.

  • Vysoká trakcia na snehu
  • Bezpečná na mokrom povrchu
  • Dlhá životnosť
  • Nízka úroveň hlučnosti
Vysoká trakcia na snehu. Agresívny V-dizajn drážok, vysoké zaplnenie plochy s vysokým počtom záberových hrán a "Zig-zag" dezén so stredovou drážkou majú vysokú kapacitu pohlcovania snehu. Dôsledkom je optimálna trakcia na snehu. Bezpečná na mokrom povrchu. Veľký počet priečnych V - drážok kombinovaných s dobrým odvodom vody zo stredovej oblasti plus široká stredová obvodová drážka zaručujú vysokú bezpečnosť na mokrom povrchu. Dlhá životnosť. Úzke a plytké obvodové zárezy v stredovej časti dezénu prispievajú k rovnomernému rozloženiu kontaktného tlaku v stope. Benefitom je rovnomerné opotrebovanie, komfortná jazda a dlhá životnosť. Nízka úroveň hlučnosti. Optimalizovaná tuhosť dezénu a rovnomernejšie rozloženie materiálu. Zníženie odvaľovanej hlučnosti s optimalizovanou frekvenciou. Nízka úroveň hlučnosti a zlepšený jazdný komfort. Vynikajúci záber a bezpečnosť jazdy v zime. Nová generácia zimných osobných pneumatík, široká rozmerová ponuka na  obutie na 13" až 15" diskových kolies. Predstavujeme novú generáciu zimných osobných  pneumatík vyvinutú špeciálne pre obutie automobilov malej a strednej triedy.  Najnovšie technológie a agresívny smerový dizajn dezénu zabezpečia vysoký záber a bezpečné brzdenie na snehu a ľade, zlepšená je taktiež bezpečnosť na mokrom povrchu a komfort jazdy. Garanciou vysokej spoľahlivosti a vynikajúceho záberu v zimných podmienkach je aj zimný piktogram na bočnici – pneumatiky vyhovujú zimnému záberovému testu v zmysle ASTM F-1805. MP54 Sibir Snow je dostupná v širokej ponuke 24 rozmerov,  v rýchlostnej kategórii  "T" – do 190 km/h,   v šírkach profilov od 145 mm až do 185 mm, určená je na obutie 13" až 15" diskových kolies. Pneumatika MP54 Sibir Snow je opatrená  "Winter TWI" – čo je Zimný indikátor opotrebenia dezénu, je umiestnený na viacerých miestach po obvode v drážke dezénu,  jeho výška je 4 mm a indikuje že keď zimná pneumatika dosiahne túto hranicu je potrebné prezuť ju za novú zimnú pneumatiku, tak aby bola zachovaná bezpečnosť jazdy v zimných podmienkach. MP54 Sibir Snow na bočnici disponuje inovačným prvkom - vyznačenie pozície pneumatiky na vozidle, čo ocenia vodiči a pracovníci servisu hlavne pri sezónnom prezúvaní pneumatík.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Matador, najprezeranejšie produkty Matador alebo najlacnejšie Zimné pneumatiky.

Reklama