Hankook W310 205/60 R16 92H cena od 70,00 € | Pricemania

Hankook W310 205/60 R16 92H

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 71,75 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Zimná pneumatika Hankook Winter I * cept EVO W310 pre výkonné a športové vozidlá, ktorá nahrádza ICEBEAR W300. Dynamický vzhľad poskytuje excelentné vlastnosti za všetkých zimných podmienok. Asymetrický dezén, ktorého vnútorná časť je optimalizovaná pre vynikajúcu ovládateľnosť na suchu a vonkajšiu časť ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Hankook W310 205/60 R16 92H

Popis

Zimná pneumatika Hankook Winter I * cept EVO W310 pre výkonné a športové vozidlá, ktorá nahrádza ICEBEAR W300. Dynamický vzhľad poskytuje excelentné vlastnosti za všetkých zimných podmienok. Asymetrický dezén, ktorého vnútorná časť je optimalizovaná pre vynikajúcu ovládateľnosť na suchu a vonkajšiu časť pre optimálnu priľnavosť na snehu a mokru.

Nová zmes behúňa obsahuje siliku novej generácie; zaisťuje minimálnu valivý hluk a nízke prevádzkové náklady. Drážky v tvare pazúra ľadového medveďa; ktoré navyše obsahujú pomocné vnútorné lamely pre optimálny výkon na snehu a ledu.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: Asymetrický dezén, ktorý kombinuje dve vlastnosti: skvelú ovládateľnosť na suchu a optimálnu priľnavosť na snehu a mokrých povrchoch. Technológia 3D drážok pre maximálnu stabilitu a excelentnú trakciu na snehu a ľade. Inovatívny vzhľad dezénu a najnovšie zmes s obsahom siliky pre minimálnu valivý odpor. Vybavená ochranou ráfika.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Hankook, najprezeranejšie produkty Hankook alebo najlacnejšie Zimné pneumatiky.

Reklama