Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V cena od 108,54 € | Pricemania

Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 108,54 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Vysokovýkonná pneumatika do najtvrdších zimných podmienok Pneumatika Kristall Control HP prináša vysoký výkon aj v krutých zimných podmienkach. S pneumatikou vytvorenou tak, aby zvládala zimy v kanadskom Yukone, získate presvedčivú ovládateľnosť za prijateľnú cenu. Vynikajúca priľnavosť na snehu Vysokoúčinná ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Fulda Kristall Control HP 215/50 R17 95V

Popis

Vysokovýkonná pneumatika do najtvrdších zimných podmienok Pneumatika Kristall Control HP prináša vysoký výkon aj v krutých zimných podmienkach. S pneumatikou vytvorenou tak, aby zvládala zimy v kanadskom Yukone, získate presvedčivú ovládateľnosť za prijateľnú cenu.

  • Vynikajúca priľnavosť na snehu
  • Vysokoúčinná ovládateľnosť
  • Presvedčivý výkon na mokrých cestách a cestách v zime
Vynikajúca priľnavosť na snehu. Užite si spoľahlivý výkon v zime s technológiou Fulda SnowCatcher. Centrálne drážky vytvárajú vzájomne prepojenú sieť, ktorá zachytáva sneh pri jazde, vďaka čomu môžete šoférovať ďalej aj v krutých snehových podmienkach. Vysokoúčinná ovládateľnosť. Odľahčená kostra pneumatiky Kristall Control HP a vysokoúčinná konštrukcia vám pomáhajú vyťažiť z vášho vozidla pri jazde v zime čo najviac. Vytvorená je tak, aby účinne prenášala silu z ráfu na vozovku, čo zlepšuje ovládateľnosť pri vysokej rýchlosti. Presvedčivý výkon na mokrých cestách a cestách v zime. Pneumatika obsahuje špeciálny polymér, ktorý zostáva pružný aj pri nízkej teplote, čo zabezpečí energický záber a lepší výkon na mokrých cestách aj na cestách v zime.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Fulda, najprezeranejšie produkty Fulda alebo najlacnejšie Zimné pneumatiky.

Reklama