Fulda Kristall 4x4 255/65 R17 110T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 3 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Vysokovýkonná zimná pneumatika pre vozidlá 4x4 a SUV Pneumatika Kristall 4x4 pomáva vášmu vozidlu SUV zvládať najdrsnejšie zimné cesty. Ponúka kratšiu brzdnú dráhu, spoľahlivú ovládateľnosť v zime a záber, ktorému môžete dôverovať. A to všetko v tichom pohodlí. Krátka brzdná dráha na mokrých a zimných ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Zimné pneumatiky

Popis

Vysokovýkonná zimná pneumatika pre vozidlá 4x4 a SUV Pneumatika Kristall 4x4 pomáva vášmu vozidlu SUV zvládať najdrsnejšie zimné cesty. Ponúka kratšiu brzdnú dráhu, spoľahlivú ovládateľnosť v zime a záber, ktorému môžete dôverovať. A to všetko v tichom pohodlí.

  • Krátka brzdná dráha na mokrých a zimných cestách
  • Spoľahlivá ovládateľnosť
  • Tichá pohodlná jazda
Krátka brzdná dráha na mokrých a zimných cestách. Pneumatika Kristall 4x4 obsahuje špeciálnu silikovú zmes, vďaka ktorej pneumatika zostáva pružná aj pri nízkej teplote. Táto vlastnosť pridáva záber, ktorý zabezpečuje krátku brzdnú dráhu na nepredvídateľných zimných cestách. Spoľahlivá ovládateľnosť. Užite si presvedčivé zatáčanie a riadenie na zimných cestách. Stabilná stredová lamela pneumatiky a pevné ramenné bloky spolu pomáhajú presúvať pri riadení hmotnosť vášho vozidla SUV, čím sa dosahuje precíznejšia ovládateľnosť. Tichá pohodlná jazda. Na dlhých zimných cestách oddychujte v tichu vďaka dezénu pneumatiky Kristall 4x4 so striedavým usporiadaním blokov, ktoré znižuje hluk vozovky.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Fulda, najprezeranejšie produkty Fulda alebo najlacnejšie Zimné pneumatiky.

Reklama