Continental VancoWinter 2 195/70 R15 97T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Skvelý záber v zime. Pre ľahké úžitkové vozidlá a dodávky. VancoWinter 2: Chytré a univerzálne riešenie pre zimné mesiace. Pneumatiky pre dodávkové autá určené na prepravu tovaru musia spĺňať náročné požiadavky tak na hospodárnosť, ako aj na vysokú spoľahlivosť. V náročných zimných podmienkach pomáha ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Zimné pneumatiky

Popis

Skvelý záber v zime. Pre ľahké úžitkové vozidlá a dodávky. VancoWinter 2: Chytré a univerzálne riešenie pre zimné mesiace. Pneumatiky pre dodávkové autá určené na prepravu tovaru musia spĺňať náročné požiadavky tak na hospodárnosť, ako aj na vysokú spoľahlivosť. V náročných zimných podmienkach pomáha dobrá zimná pneumatika nielen bezpečne prepraviť pasažierov a tovar, ale zároveň minimalizuje riziko poškodenia alebo oneskorenia dodávky tovaru.Vanco Winter nastavila meradlo pre optimálny výkon a bezpečie v zime pre dodávkové vozidlá. Jej kvalita sa potvrdila v mnohých testoch odborných časopisov i organizácií a samozrejme i pri každodennom použití u mnohých spokojných zákazníkov.VancoWinter 2 je nová pneumatika vyznačujúca sa vysokým záberom určená pre bezpečnú prepravu tovaru i osôb v zimnom období. Skvelý výkon na zimnej vozovke splňuje požiadavky na označenie snehovou vločkou podľa nárokov testovacích štandardov RMA. Prínosy:

  • Zlepšené brzdy na snehu a ľade
  • Handling na snehu ako pri osobných vozidlách
  • Excelentná odolnosť voči aquaplaningu a bezpečná ovládateľnosť na mokrom povrchu
Zlepšené brzdy na snehu a ľade. Vyvážená lamelová sieť sa otvára pri brzdení na snehu či ľade. Koncept týchto lamiel je príčinou tzv."efektu škrabky na ľad". Výsledok: Vynikajúce brzdné vlastnosti v zimných podmienkach. Handling na snehu ako pri osobných vozidlách. Sínusové lamely v ramenných blokoch sú otvorenejšie a vzájomne sa podopierajú pri jazde v zákrutách. V lamelových medzerách je uzavreté väčšie množstvo snehu. To má za následok, že  handling na snehu, mokrom či suchom povrchu je veľmi podobný handlingu osobných pneu. Excelentná odolnosť voči aquaplaningu a bezpečná ovládateľnosť na mokrom povrchu. "Otvorené" ramená so zakrivenými priečnymi drážkami fungujú ako drenáž v priečnom smere, čím zaisťujú vynikajúcu ochranu proti aquaplaningu na mokrom povrchu a kašovitom snehu.

Reklama

Reklama