Continental ContiWinterContact TS850 195/65 R15 91T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 121,57 € Do 5 dní Do obchodu

Conti WinterContactTM TS 850 - nové zimné pneumatiky pre kompaktné a stredne veľké automobily Nová pneumatika Conti WinterContact TS 850 vyrazí na cestu s veľkým množstvom inovatívnych technických vlastností. Ponúka ešte lepšiu priľnavosť na typických zimných cestách ako jej predchodkyňa, rovnako ako ...viac

Popis

Conti WinterContactTM TS 850 - nové zimné pneumatiky pre kompaktné a stredne veľké automobily Nová pneumatika Conti WinterContact TS 850 vyrazí na cestu s veľkým množstvom inovatívnych technických vlastností. Ponúka ešte lepšiu priľnavosť na typických zimných cestách ako jej predchodkyňa, rovnako ako kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke, vylepšené ovládanie, predĺžený dojazd a ďalšie zníženie valivého odporu.

Aby bola táto pneumatika bezpečnejšia, nákladovo efektívnejšia a ekologicky šetrnejšia, vývojoví technici spoločnosti Continental dbali na to, aby všetky konštrukčné diely tejto pneumatiky boli skutočne najmodernejšie. Optimálne brzdenie a riadenie v zimných podmienkach. Vysoký počet lamiel a blokových hrán zlepšuje záberové vlastnosti a brzdný výkon na snehu a ľade.

Zároveň je k dispozícii viac hrán na prenos bočných síl pri prechádzaní zákrut alebo prechádzaní medzi jazdnými pruhmi vo vysokej rýchlosti. To zaručuje dokonalú ovládateľnosť a vynikajúcu priľnavosť aj v extrémnych jazdných situáciách. Krátka brzdná dráha na ľade. Vďaka vysokému počtu lamiel prenikajú dodatočné hrany cez tenký vodný film, ktorý sa tvorí na ľade, podobným spôsobom ako stierač.

Výsledkom je vynikajúci brzdný výkon, ktorý vám pomôže rýchlejšie zastaviť. Komfortná jazda a lepší valivý odpor. Použitím tvrdšieho behúňa a dodatočne zosilnenej pätky je možný lepší prenos bočných síl pri riadení. Vďaka pružnejším bočniciam dochádza pri vychyľovaní alebo pružení k menšej strate energie.

Výsledkom je výrazne pohodlnejšia jazda

 • dokonalé ovládanie a menší valivý odpor. Prednosti: Vylepšený brzdný výkon na snehu, ľade a mokrých vozovkách. Vynikajúca jazdná stabilita za všetkých zimných podmienok. Hospodárnejšia vďaka zníženému valivému odporu a zvýšenému prevádzkovému výkonu.    

  Recenzie

  Celkové hodnotenie produktu

  90% Perfektný 2 hlasov hlasy
  8
  MiškaPred 1 rokom a 11 mesiacmi

  odporučili mi ju známi a preto ju odporúčam aj ja, je veľmi dobrá na zimu,má dobrý dezén. Cena je primeraná...môžem len odporučiť

  • kvalitná pneumatika na zimu
  • dobre drží stopu na ceste či snehu
  • dobrý dezén
  • pneumatika je len na zimu a nie na všetky ročné obdobia
  8
  Štefan Szabó, SereďPred 4 rokmi a 10 mesiacmi

  Pre kúpu som sa rozhodol ako alternatívu pri voľbe prémiovej značky MICHELIN. Mal so excelentnú príležitosť nákupu za fantasticky bezkonkurenčnú cenu ,ktorá je veľmi príjemná za nadštandardnú prémiovú kvalitu svetovej značky u bezkonkurenčného predajcu - PNEUSTAR. A som spokojný....

  • Prémiová novinka sezóny 2012
  • Vysoké kvalitatívne hodnotenie podľa EU normy /od 11.2012/
  • Nemám negatívne skúsenosti.

  Vývoj ceny

  Týždeň: 277.54 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Zimné pneumatiky Continental alebo najprezeranejšie produkty Continental.