Continental ContiWinterContact TS800 195/50 R15 82T cena od 162,21 € | Pricemania

Continental ContiWinterContact TS800 195/50 R15 82T

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 162,21 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Zimné pneumatiky

Zimná pneumatika ušitá na mieru kompaktných vozidiel  Pri pneumatike ContiWinterContact TS 800 sa podarilo Continentalu zlepšiť jazdné vlastnosti tak na zimných vozovkách, ako aj na suchej vozovke zásluhou pokrokového vývoja v praxi overených myšlienok. Bezpečnosť za každého počasia! Zimná pneumatika ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Continental ContiWinterContact TS800 195/50 R15 82T

Popis

Zimná pneumatika ušitá na mieru kompaktných vozidiel  Pri pneumatike ContiWinterContact TS 800 sa podarilo Continentalu zlepšiť jazdné vlastnosti tak na zimných vozovkách, ako aj na suchej vozovke zásluhou pokrokového vývoja v praxi overených myšlienok. Bezpečnosť za každého počasia! Zimná pneumatika ušitá na mieru kompaktných vozidiel. Pneumatiky s nemeckou technológiou, Continental ponúka prémiové pneumatiky s optimálnym brzdným výkonom a bezpečnosťou. Zimná pneumatika ušitá na mieru kompaktným vozidlám. Odporúčajú poprední výrobcovia automobilov, vhodná napríklad pre modely Renault Twizy a Smart ForTwo. Hlavné výhody:

  • Vynikajúci záber na snehu a výborná ovládateľnosť pri zatáčaní
  • Excelentný výkon na snehu a ľade
  • Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu
  • Zlepšený handling na suchej vozovke
Výborný záber a ovládateľnosť pri zatáčaní. Podlhovasté voštiny poskytujú vysokú tuhosť dezénu pre lepšiu ovládateľnosť na suchom povrchu pri nízkej teplote. Vynikajúci výkon na snehu a ľade. Modernizované šesťhranné lamely majú oveľa viac záberových hrán pre vynikajúci záber a eště lepšiu bočnú adhéziu na zasnežených vozovkách. Špičková ochrana proti vzniku aquaplaningu. Aqua-dynamický tvar drážok zrýchľuje odvod vody - významne znižuje nebezpečenstvo vzniku aquaplaningu.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama