Bosch TDA2329

TOP 13
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 33,66 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Hľadáte spoľahlivú žehličku, ktorá by Vám rýchlo a účinne skrotila neposlušné záhyby? Už nemusíte hľadať - spoločnosť Bosch Vám predstavuje novú žehličku, ktorá Vám s príkonom 2200 W zaručí dokonale vyžehlené oblečenie. Geniálne navrhnutá žehliaca plocha Palladium- Glissée s jej špeciálne tvarovanou ...viac

Popis

Hľadáte spoľahlivú žehličku, ktorá by Vám rýchlo a účinne skrotila neposlušné záhyby? Už nemusíte hľadať - spoločnosť Bosch Vám predstavuje novú žehličku, ktorá Vám s príkonom 2200 W zaručí dokonale vyžehlené oblečenie. Geniálne navrhnutá žehliaca plocha Palladium- Glissée s jej špeciálne tvarovanou špičkou, s parnými kanálikmi a 3-zónovým usporiadaním Vám umožní jednoducho a ľahko zbaviť sa plného koša s prádlom.

Konštantná para trvale zabezpečí dokonalé žehlenie. Je to množstvo pary, ktoré žehlička konštantne produkuje podľa zvoleného stupňa žehlenia bez ohľadu na to, aké množstvo vody ešte zostáva v zásobníku žehličky. Mimoriadna dávka pary je naopak určená na obzvlášť pokrčené malé partie látok, ktoré sa nedarí vyžehliť konštantným množstvom pary.

Môžete preto stlačením tlačidla vypustiť naraz veľmi silný prúd pary. Čistiaca funkcia self-clean a zabudovaný.

  Vývoj ceny

  Týždeň: 2.89 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Žehličky Bosch alebo najprezeranejšie produkty Bosch.

  Reklama