Emos H1134 cena od 85,88 € | Pricemania

Emos H1134

TOP 17
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 86,75 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

MonitorMinimalistický a pritom schopný videovrátnik H1134 farebným LCD displejom s uhlopriečkou 4,5". Vďaka tomu, a nadčasovému bielemu telu, nepôsobí na stene ani trochu rušivým dojmom. Pomocou 4 dotykových tlačidiel s podsvietením, mikrofónu a integrovaného audioslúchadla na svoju návštevu prehovoríte a ...viac

Popis

Monitor
Minimalistický a pritom schopný videovrátnik H1134 farebným LCD displejom s uhlopriečkou 4,5". Vďaka tomu, a nadčasovému bielemu telu, nepôsobí na stene ani trochu rušivým dojmom.
Pomocou 4 dotykových tlačidiel s podsvietením, mikrofónu a integrovaného audioslúchadla na svoju návštevu prehovoríte a následne jej na diaľku otvoríte bránku.

Kamerová jednotka
Kamerová jednotka v prevedení antivandal, s mikroobjektivom “pinhole”, je vybavená infračerveným LED svetlom. V´daka tomu svoju návštevu identifikujete aj v tme, a to do vzdialenosti 150 cm. Táto sada je kompatibilná s CCTV kamerami.
Obsah balenia
monitor
montážny rámček pre videotelefón
dverná kamerová jednotka + príslušenstvo
skrutky
užívateľský manuál
Jednoduchá sada videovrátnika. Obraz je zobrazovaný na 4,3" farebnom LCD displeji. Prístroj je napájaný priamo 230 V pomocou kábla s vidlicou. Zariadenie umožňuje obsluhu dverného zámku.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie VoIP telefóny Emos, najprezeranejšie produkty Emos alebo najlacnejšie VoIP telefóny.

Reklama