Gardena 3500/4 Classic

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 91,93 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Gardena záhradné čerpadlo 3500/4 Classic Atraktívny vstupný model s vysokým sacím a výtlačným výkonom. Ľahké, pevné a šikovné. Mnohostranne použiteľné: na zavlažovanie, na zvýšenie tlaku, na prečerpávanie a vyčerpávanie vodovodnej alebo dažďovej vody, taktiež chlórovanej vody z plaveckých bazénov. ...viac

Popis

Gardena záhradné čerpadlo 3500/4 Classic Atraktívny vstupný model s vysokým sacím a výtlačným výkonom. Ľahké, pevné a šikovné.

 • Mnohostranne použiteľné: na zavlažovanie, na zvýšenie tlaku, na prečerpávanie a vyčerpávanie vodovodnej alebo dažďovej vody, taktiež chlórovanej vody z plaveckých bazénov. Nesmie sa čerpať slaná voda, agresívne a ľahko zápalné látky, ani potraviny. Dlhá životnosť a vysoká bezpečnosť vďaka keramickému tesneniu a zdvojenému systému tesnení medzi motorom a obežným ústrojenstvom čerpadla. Poistka proti preťaženiu cez tepelný spínač. Gumové pätky pre tlmenie zvukov. Pohodlné držadlo. Veľký plniaci otvor. Samostatná výpustná skrutka na vyprázdnenie čerpadla pred príchodom mrazu. Pripojovací závit 33.3 mm (G 1) . Menovitý výkon 800 W. Max. dopravné množstvo 3.600 l/h. Max. dopravná výška/tlak 41 m/4.1 bar. Max. sacia výška 7 m. Obežné ústrojenstvo čerpadla Jet. Hmotnosť cca 9.5 kg. Pripojovací kábel 1.5 m H05 RNF.

  Vývoj ceny

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Vodné čerpadlá Gardena alebo najprezeranejšie produkty Gardena.

  Reklama