Cartier Eau de Cartier Concentrée 100ml cena od 27,60 € | Pricemania

Cartier Eau de Cartier Concentrée 100ml

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Unisex toaletné vody

Svieža citrusová unisex vôňa, uvedená na trh v roku 2002. Úvodné tóny patria hravej fialke a aromatickému koriandru v súhre s levanduľou. Načerpajte novú energiu a osviežte si myseľ. Novšia, intenzívnejšia verzia svojej sestry Eau de Cartier. Hrejivý koriander sa spája v úvode s levanduľou a fialkou, ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Unisex toaletné vody

Popis

Svieža citrusová unisex vôňa, uvedená na trh v roku 2002. Úvodné tóny patria hravej fialke a aromatickému koriandru v súhre s levanduľou. Načerpajte novú energiu a osviežte si myseľ. Novšia, intenzívnejšia verzia svojej sestry Eau de Cartier. Hrejivý koriander sa spája v úvode s levanduľou a fialkou, čim sa vytvorí zaujímavá kvetinová kombinácia. Ako sme si pri unisex parfémoch Cartier zvykli, jednoduchá, ale zároveň komplikovaná vôňa v zaujímavom flakóne.

Zloženie vône:

Hlava: koriander, levanduľaSrdce: fialkaZáklad: ambra, céder, pačuli

Cartier Jednoznačne najslávnejšia značka produkujúca šperky. V portfóliu sa nachádza kozmetika, prstene, hodinky, náhrdelníky a parfémy. Francúzsku značku založil v roku 1847 Louis-François Cartier. Luis sa zameriaval na náročného zákazníka, ale útočil výnimočnou kvalitou a ponukou exkluzívneho tovaru. Samozrejme tomu boli úmerné aj ceny, čo boli ale jeho zákazníci ochotní zaplatiť. Cartier sa môže pochváliť tým, že ako jeden z veľmi mála výrobcov kozmetiky má svoju vlastnú parfumérku Mathilde Laurent. Mathilde sa venuje aj príprave parfémov na mieru. Značka má v ponuke aj skvosty v podobe Must de Cartier a Santos de Cartier, ktorých flakóny zdobia zlato a drahokamy. Medzi stálych zákazníkov značky patri mnoho športovcov, hercov, ale aj politické špičky.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama