Makita GA7020SF

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 153,50 € Do 24 hodín Do obchodu

Nová protiprachová konštrukcia pre nasadenie v stavebníctve a primysle. Celorozsahová elektronika pre konštantné otáčky pri zaťažení. Patentované cik-cak povrstvené vinutie rotora z epoxidovej živice umožňuje na základe vysokých otáčok rotora vznik ochranného prstenca, ktorý z vinutia odstráni malé cudzie ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Nová protiprachová konštrukcia pre nasadenie v stavebníctve a primysle. Celorozsahová elektronika pre konštantné otáčky pri zaťažení. Patentované cik-cak povrstvené vinutie rotora z epoxidovej živice umožňuje na základe vysokých otáčok rotora vznik ochranného prstenca, ktorý z vinutia odstráni malé cudzie telieska a prach. Labyrintové tesnenie guličkových ložisiek proti prachu a nečistote.

Ozubené kolesá s tvrdokovu pre dlhú životnosť. Zvonku vymeniteľné uhlíkové kartáče. Prevodová skriňa prestaviteľná po 90°. Tretí závitový otvor pre prídavnú rukoväť (M14). Model GA7020F naviac so Super prírubou (rýchloupínacia matica). Model GA7020SF naviac so Super prírubou a obmedzovačom nábehového prúdu. Príkon 2200 W. Voľnobežné otáčky 8500 min-1. Hmotnosť 5,5 kg.

Priemer brúsneho kotúča 180 mm. Závit vretena M14 x 2.

Vývoj ceny

Týždeň: 16.78 %

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Uhlové brúsky Makita alebo najprezeranejšie produkty Makita.