HP Q2682A cena od 86,75 € | Pricemania

HP Q2682A

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Tonery

Prehľad Tlačový spotrebný materiál HP LaserJet 311 spolupracuje s tlačiarňou pre jednoduchú, cenovo výhodnú a spoľahlivú farebnú tlač vysokej kvality. Zdokonalený elektrofotografický proces poskytuje širokú škálu živých farieb a ostrý text na rôznych papieroch. Funkcie Tlačový spotrebný materiál ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Tonery

Popis

Prehľad

Tlačový spotrebný materiál HP LaserJet 311 spolupracuje s tlačiarňou pre jednoduchú, cenovo výhodnú a spoľahlivú farebnú tlač vysokej kvality. Zdokonalený elektrofotografický proces poskytuje širokú škálu živých farieb a ostrý text na rôznych papieroch.

Funkcie

Tlačový spotrebný materiál HP LaserJet 311 a tlačiareň používajú zlepšený elektrofotografický proces, aby udržali presné farby aj za extrémnych podmienok. Zdokonalené zloženie tonera poskytuje škálu živých farieb a ostrý text.
Tlačový spotrebný materiál HP LaserJet 311 sa jednoducho inštaluje a udržiava. Technológia tlače HP Smart Printing1 v tlačových kazetách HP a v tlačiarni vás upozorní na potrebu výmeny tlačovej kazety a povie vám presne, ktorý diel potrebujete.
Tlačový spotrebný materiál HP LaserJet 311 s technológiou tlače Smart Printing1 vykonáva automatické úpravy na optimalizáciu kvality tlače a zvýšenie spoľahlivosti. Minimálne zásahy zo strany používateľa šetria čas a zvyšujú produktivitu.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Žltá
Technológia tlače
Laser
Výdatnosť strán (farebné)
asi 6000 strán
Počet strán – poznámka pod čiarou
Približná výťažnosť s 5 %-ným pokrytím. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 25 °C
Rozsah skladovacích teplôt
- 20 až 40 °C
Skladovacia vlhkosť
Relatívna vlhkosť 10 až 90 %

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
410 × 120 × 185 mm
Hmotnosť balenia
1,5 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že sa v ňom nevyskytujú chyby materiálu a spracovania.

Čo je v krabici

Tonerová kazeta
Sprievodca recykláciou

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Tonery HP, najprezeranejšie produkty HP alebo najlacnejšie Tonery.

Reklama