HP Q2610A

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 159,99 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kompatibility: HP LASERJET 2300, HP LASERJET 2300 N, HP LASERJET 2300 L, HP LASERJET 2300 D, HP LASERJET 2300 DN, HP LASERJET 2300 DTNInteligentná tlačová kazeta HP Laser Jet 2300 poskytuje profesionálnu kvalitu tlače v kombinácii s rýchlosťou, konzistentnej výkonnosti a spoľahlivosti. Naviac sa vyznačuje ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien HP Q2610A

Popis

 • Kompatibility: HP LASERJET 2300, HP LASERJET 2300 N, HP LASERJET 2300 L, HP LASERJET 2300 D, HP LASERJET 2300 DN, HP LASERJET 2300 DTNInteligentná tlačová kazeta HP Laser Jet 2300 poskytuje profesionálnu kvalitu tlače v kombinácii s rýchlosťou, konzistentnej výkonnosti a spoľahlivosti. Naviac sa vyznačuje ľahko použiteľným designom, ktorý zaisťuje ekonomickú, veľkokapacitnú monochromatickú laserovú tlač. Bola navrhnutá špecificky pre túto tlačiareň, s ktorou poskytuje čisté a ostré výsledky pri každej tlači. Unikátne zloženie toneru HP a inovovaná technológia inteligentnej tlače ďalej obohacujú tlačový systém HP a zaisťuje konzistentný výstup po celú dobu životnosti. Nepretržité monitorovanie stavu spotrebného materiálu a jeho použitie, včasné upozorňovanie na nutnosť výmeny, pohodlné odstraňovanie problémov na diaľku umožňujú ľahkú efektívnu správu a údržbu spotrebného materiálu. Znižujú sa tak prestoje a zvyšuje sa produktivita tlačiarne. Unikátne zloženie a presnejšie umiestnenie tonerových častíc poskytujú mimoriadne ostrý čierny text, hladké odtiene šedej a jemné detaily u fotografií i grafiky. Dynamické nastavenie foto citlivosti válce zaisťuje konzistentnú kvalitu tlače.
 • Ľahké použitie a údržba: Inteligentná tlačová technológia HP umožňuje monitorovania a zobrazenia informácií o stave a použitia spotrebného materiálu HP na displeji tlačiarne alebo prostredníctvom webového prehliadača. Vybraným užívateľom a správcom môže byť odoslané upozornenie, ak je potrebné vymeniť spotrebný materiál. Praktická konštrukcia kazety všetko v jednom umožňuje ľahkú inštaláciu a údržbu. Odpadá nutnosť pretriasania toneru ku koncu životnosti kazety a minimalizujú sa tak zásahy užívateľa.
 • Spoľahlivý výkon: presné zladenie designu tlačovej kazety, toneru a ostatných komponentov tlačového procesu HP zaručuje konzistentne spoľahlivý výkon a úsporné ovládanie - to všetko vďaka dôslednému testovaniu kvality a zárukám HP.
 • Výstup prispôsobený potrebám podnikov: okamžitý nábeh zapekacej piecky zaisťuje rýchly výstup prvej stránky bez čakania na zahriatie - prvá stránka je vytlačená za menej než 10 sekúnd.
 • Vysoko ekonomická tlač: S priemerným výstupom 6 000 strán a sadou inovovaných funkcií v kombinácii s povestnou spoľahlivosťou HP ponúka spotrebný materiál HP bezkonkurenčné náklady na stránku a nízke celkové náklady na vlastníctvo.

  Parametre

  Výrobca: HP
   
  Dizajn:
  Kompatibilita: HP LaserJet 2300
   
  Hmotnosť a rozmery:
  Hmotnosť vrátane balenia: 1,6 kg
   
  Prevádzkové prostredie:
  Odporúčaná prevádzková vlhkosť: 20 - 80 %
  Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -20 - 40 °C
   
   
  Technické detaily:
  Množstvo v balení: 1 kusov
  tlačová technológia: Laser
  Veľkosť obalu (š × h × v): 390 x 190 x 247 mm
   
  Údaje o balení:
  Hĺbka balenia: 190 mm
  Šírka balenia: 390 mm
  Výška balenia: 247 mm
   
  Vlastnosti:
  Kompatibilita značky: HP
  Model: Laser cartridge
  OEM kód: Q2610A
  Original: Áno áno/nie
  Počet čiernych strán: 6000 strany
  Približná výťažnosť strán (A4, čierna, ISO / IEC 19752): 6000 strany
  Tlačové farby: Čierna
  Výťažnosť strán: 6000 strany

  Vývoj ceny

  Týždeň: 0.5 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Tonery HP alebo najprezeranejšie produkty HP.

  Reklama